SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51980665

ProfaTrend, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2018
IČO
51980665
DIČ
2120854010
Sídlo
Žižkova 13, 040 01 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľNicola Váczy

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ProfaTrend, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 5. 10. 2018. Vo vedení firmy: Nicola Váczy. V roku 2025 mala firma tržby 989 tis. € (+78,3 %) a zisk 28 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať514. z 8 291 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
989 tis. €
Za rok
+78 %
Od 2019
−13 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2019—2020−98 %2021×13,52022+4 %2023+0 %2024+42 %2025+78 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,3 %
  • Najlepší rok
    2021, ×13,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,9 %
    −0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    35,0 %
    +4,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,1 %
    +2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,7 %
    −5,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby989 421 €554 835 €391 584 €390 739 €375 868 €27 794 €1 136 335 €—
Výsledok hospodárenia28 308 €16 104 €2 858 €8 149 €−4 138 €−2 868 €19 430 €−276 €
Aktíva spolu347 849 €293 249 €242 057 €378 780 €176 571 €21 587 €29 535 €4 825 €
Vlastné imanie80 958 €52 650 €36 546 €33 688 €17 149 €21 287 €24 155 €4 724 €
Podané29. 5. 202626. 6. 202525. 6. 202423. 3. 202318. 3. 202217. 3. 202128. 2. 202019. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
514. z 8 291 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
8 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120854010
platiteľ od 1. 11. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Žižkova 13, 040 01 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 10. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 44772/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

32 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2018
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2018
  • Verejné obstarávanieod 2018
  • Administratívne službyod 2018
  • Čistiace a upratovacie službyod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Fotografické službyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
23 zmlúv
spolu 1,3 mil. € · posledná 14. 5. 2025

Posledné zmluvy

  • Bytový podnik mesta Košice, s.r.o.Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo č. 05/2005—14. 5. 2025
  • Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontovova 1, KošiceDohoda o spolupráci pri vykonaní odbornej praxe—16. 4. 2025
  • Bytový podnik mesta Košice, s.r.o.ZMLUVA O DIELO č. 05/2025—31. 3. 2025
  • Centrum pre deti a rodiny Košice - UralskáZmluva o dielo č. 01/202444 tis. €14. 8. 2024
  • Základná škola Jozefa Urbana, Jenisejská 22, KošiceZmluva o dielo240 tis. €1. 7. 2024
  • Spojená škola, PrešovZmluva o dielo č. 1/6/VO/2024—28. 6. 2024
  • LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ VýchodZmluva o dielo č.3151/2024/LSR 31 tis. €6. 5. 2024
  • Základná škola, Školská 333/2, 076 05 CejkovDarovacia zmluva600 €27. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025514. z 8 291
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 4. 2021Zápis konečného užívateľa výhodNicola Váczy
  3. 5. 10. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51980665

ProfaTrend, s.r.o. – tržby 989 tis. € – IČO 51980665