SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51995212

JOKIS-Slovakia s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
51995212
DIČ
2120867595
Sídlo
Zahradnícka 46/A, 821 08 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľJozef Stupák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JOKIS-Slovakia s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 24. 10. 2018. Vo vedení firmy: Jozef Stupák. V roku 2025 mala firma tržby 875 tis. € (+35,4 %) a zisk 78 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať245. z 1 673 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
875 tis. €
Za rok
+35 %
0500 tis.1 mil.2018—2019—2020×5,22021+10 %2022+40 %2023+73 %2024+19 %2025+35 %
  • Najlepší rok
    2020, ×5,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,9 %
    −9,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,6 %
    −19,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,0 %
    −11,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    72,3 %
    +14,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby875 141 €646 436 €543 024 €314 341 €224 921 €203 707 €39 227 €0 €
Výsledok hospodárenia77 751 €117 408 €67 684 €50 777 €30 802 €7 587 €4 963 €−390 €
Aktíva spolu1 301 317 €681 277 €457 864 €361 117 €220 847 €74 508 €33 948 €4 610 €
Vlastné imanie359 822 €283 832 €166 423 €98 740 €47 962 €17 160 €9 573 €4 610 €
Podané26. 3. 20264. 3. 202528. 2. 202423. 3. 20233. 2. 202225. 3. 202112. 3. 202028. 6. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
245. z 1 673 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120867595
platiteľ od 20. 5. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zahradnícka 46/A, 821 08 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 10. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 132280/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Záložné práva

2 záznamy v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia nového záložného práva9. 4. 2026
    veriteľ neuvedený
    12450/2026
  • Registrácia nového záložného práva20. 2. 2023
    veriteľ neuvedený
    5603/2023

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

55 zapísaných činností · 23 ukončených činností

  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2018
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2018
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2018
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2018
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2018
  • Kuriérske službyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 25. 4. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025245. z 1 673
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 4. 2026 · 6 záznamov

  1. 9. 4. 2026Záložné právo
  2. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 14. 3. 2026Zápis konečného užívateľa výhodJozef Stupák
  4. 20. 2. 2023Záložné právo
  5. 20. 5. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2120867595
  6. 24. 10. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51995212

JOKIS-Slovakia s.r.o. – tržby 875 tis. € – IČO 51995212