SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52000486

Smoking Gentleman s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Limbach · od 2018
IČO
52000486
DIČ
2120879541
Sídlo
Mlynské pole 584/20, 900 91 Limbach
firmy v okolí

KonateľMarek Lesňák+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Smoking Gentleman s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Limbach, v registri od 27. 10. 2018. Vo vedení firmy: Marek Lesňák a Ivan Popluhár. V roku 2025 mala firma tržby 168 tis. € (+1,4 %) a stratu 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1105. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
168 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2023
−4 %
0100 tis.200 tis.2023—2024−6 %2025+1 %
  • Najlepší rok
    2025, +1 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -9,0 %
    −0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -23,9 %
    −3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    130,3 %
    +24,0 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202020192018
Tržby168 481 €166 119 €176 014 €————
Výsledok hospodárenia−15 090 €−13 329 €19 093 €−14 842 €———
Aktíva spolu63 257 €64 384 €47 941 €45 065 €5 000 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie−19 169 €−4 079 €9 251 €−9 842 €5 000 €5 000 €5 000 €
Podané27. 3. 202623. 3. 202526. 3. 202418. 3. 202311. 4. 20211. 11. 202030. 6. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1105. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120879541
platiteľ od 15. 6. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mlynské pole 584/20, 900 91 Limbach
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 10. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 132394/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Limbach.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • Reklamné a marketingové službyod 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251105. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 6. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2120879541
  3. 10. 10. 2022Nový člen vedeniaIvan Popluhár, konateľ
  4. 26. 8. 2022Presun sídlaMlynské pole 584/20 Limbachpredtým Opavská 26B Bratislava - mestská časť Nové Mesto
  5. 26. 8. 2022Nový spoločníkMarek Lesňák, podiel 100 %
  6. 27. 10. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52000486

Smoking Gentleman s. r. o. – tržby 168 tis. € – IČO 52000486