SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52008398

MARI CARS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018

predtým Lurdi s.r.o.

IČO
52008398
DIČ
2120862777
Sídlo
Handlovská 3749 / 1/A, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMartin Cséfalvay

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MARI CARS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 20. 10. 2018. Vo vedení firmy: Martin Cséfalvay. V roku 2025 mala firma tržby 376 tis. € (+8,4 %) a zisk 26 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať51. z 174 v odvetví
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
376 tis. €
Za rok
+8 %
Od 2019
+210 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2019—2020+167 %2021+70 %2022−27 %2023−32 %2024+27 %2025+8 %
  • Priemerný rast ročne
    +20,7 %
  • Najlepší rok
    2020, +167 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,0 %
    +1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    60,9 %
    −54,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,9 %
    +1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    78,9 %
    −11,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby375 692 €346 626 €273 292 €400 227 €550 102 €323 765 €121 310 €—
Výsledok hospodárenia26 302 €19 524 €−39 028 €18 569 €5 178 €5 641 €2 658 €−645 €
Aktíva spolu204 496 €174 666 €218 187 €261 697 €272 918 €163 151 €66 024 €4 355 €
Vlastné imanie43 197 €16 895 €−2 628 €36 400 €17 831 €27 653 €7 013 €4 355 €
Podané25. 3. 20265. 3. 202525. 3. 202429. 3. 20237. 9. 202217. 6. 202125. 3. 202029. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
51. z 174 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120862777
platiteľ od 1. 3. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Handlovská 3749 / 1/A, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 10. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 132190/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45320 Maloobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Lurdi s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2018
  • Administratívne službyod 2018
  • Čistiace a upratovacie službyod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
18 zmlúv
spolu 1,2 mil. € · posledná 28. 7. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202551. z 174
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 11 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 2. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMartin Cséfalvay
  3. 19. 2. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodMartin Cséfalvay
  4. 23. 10. 2024Zápis konečného užívateľa výhodMartin Cséfalvay
  5. 12. 4. 2022Presun sídlaHandlovská 3749 / 1/A Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Železničiarska 23 Zohor
  6. 12. 4. 2022Nový spoločníkMartin Cséfalvay, podiel 100 %
  7. 6. 5. 2020Nový člen vedeniaMartin Cséfalvay, konateľ
  8. 1. 3. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120862777
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52008398

MARI CARS s. r. o. – tržby 376 tis. € – IČO 52008398