SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52009246

L+A BRUNNER s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Partizánske · od 2018
IČO
52009246
DIČ
2120861688
Sídlo
Veľká okružná 1022/8, 958 01 Partizánske
firmy v okolí

KonateľAdriana Brunnerová Schweinzer

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

L+A BRUNNER s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Partizánske, v registri od 20. 10. 2018. Vo vedení firmy: Adriana Brunnerová Schweinzer. V roku 2025 mala firma tržby 80 tis. € (−52,2 %) a zisk 123 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3493. z 8 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
80 tis. €
Za rok
−52 %
Od 2018
+241 %
0100 tis.200 tis.2018—2019+140 %2020+8 %2021+89 %2022−15 %2023+36 %2024+26 %2025−52 %
  • Najlepší rok
    2019, +140 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    −7,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,3 %
    −32,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,2 %
    −13,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    36,9 %
    −21,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby79 635 €166 686 €132 463 €97 265 €114 338 €60 537 €55 952 €23 328 €
Výsledok hospodárenia123 €12 080 €9 719 €3 779 €−255 €718 €4 033 €1 623 €
Aktíva spolu58 313 €87 634 €83 491 €56 017 €51 734 €41 738 €38 957 €15 055 €
Vlastné imanie36 821 €36 698 €24 618 €14 899 €11 120 €11 375 €10 656 €6 623 €
Podané5. 3. 202630. 6. 202526. 6. 202428. 6. 202317. 3. 202229. 3. 202130. 6. 202029. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3493. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120861688
platiteľ od 1. 2. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Veľká okružná 1022/8, 958 01 Partizánske
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 10. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 37242/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Partizánske.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2020
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2020
  • podlahárstvood 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253493. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 5. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 5. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2120861688
  3. 20. 10. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52009246

L+A BRUNNER s.r.o. – tržby 80 tis. € – IČO 52009246