SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52016471

AT-administration s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lučenec · od 2018
IČO
52016471
DIČ
2120886185
Sídlo
P. Rádayho 8, 984 01 Lučenec
firmy v okolí

KonateľBc. Alica Kosorínová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AT-administration s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, v registri od 29. 11. 2018. Vo vedení firmy: Alica Kosorínová. V roku 2025 mala firma tržby 166 tis. € (−50,4 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať797. z 3 863 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
166 tis. €
Za rok
−50 %
Od 2019
+322 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2019—2020−60 %2021−65 %2022−56 %2023×207,62024−35 %2025−50 %
  • Najlepší rok
    2023, ×207,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,6 %
    −0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,4 %
    −14,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,7 %
    −4,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,9 %
    −38,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby166 105 €334 673 €512 724 €2 470 €5 563 €15 797 €39 322 €—
Výsledok hospodárenia2 629 €7 133 €19 467 €10 €573 €−193 €1 224 €−361 €
Aktíva spolu39 359 €63 105 €66 613 €6 254 €6 386 €5 740 €12 917 €4 639 €
Vlastné imanie35 481 €32 852 €25 719 €6 252 €6 243 €5 670 €5 863 €4 639 €
Podané29. 6. 202630. 6. 202529. 6. 202417. 6. 202329. 3. 202229. 3. 202126. 6. 20206. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
797. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120886185
platiteľ od 21. 5. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
P. Rádayho 8, 984 01 Lučenec
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2018
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 35522/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
0 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lučenec.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Administratívne službyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025797. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 12. 2022Nový spoločníkBc. Alica Kosorínová, podiel 100 %
  3. 16. 11. 2022Nový člen vedeniaBc. Alica Kosorínová, konateľ
  4. 21. 5. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120886185
  5. 29. 11. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52016471

AT-administration s.r.o. – tržby 166 tis. € – IČO 52016471