SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52022781

SOLAR4U, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bystrička · od 2018

predtým Žilová Iveta, s.r.o.

IČO
52022781
DIČ
2120867749
Sídlo
Záhumnie 314/20, 038 04 Bystrička
firmy v okolí

KonateľDávid Kmeť

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SOLAR4U, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bystrička, v registri od 1. 11. 2018. Vo vedení firmy: Dávid Kmeť. V roku 2025 mala firma tržby 200 tis. € (+89,4 %) a zisk 70 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať197. z 621 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
200 tis. €
Za rok
+89 %
Od 2019
+236 %
0100 tis.200 tis.2019—2020−21 %2021−5 %2023−95 %2024×47,52025+89 %
  • Priemerný rast ročne
    +22,4 %
  • Najlepší rok
    2024, ×47,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    34,8 %
    −0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    38,2 %
    +5,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,9 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    21,7 %
    +14,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby199 909 €105 554 €2 221 €—44 400 €46 808 €59 539 €—
Výsledok hospodárenia69 625 €37 421 €−8 509 €−11 493 €24 916 €36 114 €29 758 €−406 €
Aktíva spolu233 088 €121 362 €79 685 €101 229 €114 781 €82 701 €47 991 €4 594 €
Vlastné imanie182 427 €112 801 €75 379 €83 889 €95 382 €70 466 €34 352 €4 594 €
Podané18. 3. 202627. 6. 202521. 6. 202426. 6. 202321. 6. 202216. 6. 202129. 7. 20201. 4. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
197. z 621 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120867749
platiteľ od 1. 1. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záhumnie 314/20, 038 04 Bystrička
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 11. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 71089/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4619 Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Žilová Iveta, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bystrička.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Faktoring a forfaitingod 2018
  • Administratívne službyod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných ako základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Reklamné a marketingové službyod 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4619), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025197. z 621
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 2. 2026Presun sídlaZáhumnie 314/20 Bystričkapredtým Hradečnica 10949/20 Martin
  3. 1. 1. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2120867749
  4. 5. 12. 2024Zmena obchodného menaSOLAR4U, s.r.o.predtým Žilová Iveta, s.r.o.
  5. 5. 12. 2024Nový spoločníkDávid Kmeť, podiel 100 %
  6. 4. 11. 2024Nový člen vedeniaDávid Kmeť, konateľ
  7. 1. 11. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52022781

SOLAR4U, s.r.o. – tržby 200 tis. € – IČO 52022781