SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52025101

GREATDWELLING, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šamorín · od 2018
IČO
52025101
DIČ
2120890266
Sídlo
Bratislavská 1242, 931 01 Šamorín
firmy v okolí

KonateľIng. Andrea Poláková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GREATDWELLING, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šamorín, v registri od 11. 12. 2018. Vo vedení firmy: Andrea Poláková. V roku 2025 mala firma tržby 16 tis. € (+33,3 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať11655. z 15 640 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
16 tis. €
Za rok
+33 %
010 tis.20 tis.2019—2020+120 %2021−54 %2022+43 %2023+23 %2024+8 %2025+33 %
  • Najlepší rok
    2020, +120 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    36,3 %
    +21,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    50,4 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,1 %
    +1,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    95,9 %
    −2,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby16 000 €12 000 €11 095 €9 000 €6 276 €13 750 €6 250 €—
Výsledok hospodárenia5 805 €1 791 €2 001 €−418 €−4 245 €3 007 €−935 €−499 €
Aktíva spolu282 329 €276 448 €273 932 €272 465 €273 135 €678 006 €374 279 €4 984 €
Vlastné imanie11 508 €5 703 €3 911 €1 911 €2 329 €6 573 €3 566 €4 501 €
Podané1. 5. 202628. 5. 202528. 5. 202430. 3. 202315. 6. 202229. 6. 20212. 11. 202024. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
11655. z 15 640 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
343 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bratislavská 1242, 931 01 Šamorín
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 12. 2018
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 43472/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šamorín.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Verejné obstarávanieod 2018
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2018
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2018
  • Administratívne službyod 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202511655. z 15 640
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 1. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 1. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 7. 2025Presun sídlaBratislavská 1242 Šamorínpredtým Vicenzy 2209/8A Šamorín
  3. 10. 5. 2019Nový člen vedeniaIng. Andrea Poláková, konateľ
  4. 10. 5. 2019Nový spoločníkIng. Andrea Poláková, podiel 100 %
  5. 11. 12. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52025101

GREATDWELLING, s.r.o. – tržby 16 tis. € – IČO 52025101