SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52026540

GoBerry s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
52026540
DIČ
2120871907
Sídlo
Gorazdova 13, 811 04 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. Ján Malina

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GoBerry s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 3. 11. 2018. Vo vedení firmy: Ján Malina. V roku 2025 mala firma tržby 154 tis. € (−15,4 %) a zisk 815 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať573. z 1 564 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
154 tis. €
Za rok
−15 %
0200 tis.400 tis.2019—2020×14,72021×10,12022+14 %2023−17 %2024−43 %2025−15 %
  • Najlepší rok
    2020, ×14,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,5 %
    +14,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,4 %
    +68,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    81,1 %
    −98,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby154 128 €182 082 €318 395 €383 057 €334 993 €33 183 €2 265 €
Výsledok hospodárenia815 €−25 080 €24 514 €−89 759 €2 309 €2 237 €336 €
Aktíva spolu60 151 €37 636 €102 059 €23 190 €43 844 €24 703 €5 425 €
Vlastné imanie11 355 €−29 839 €19 755 €−84 759 €9 882 €7 572 €5 336 €
Podané25. 6. 202630. 6. 202516. 5. 202425. 3. 202418. 10. 20227. 4. 20222. 11. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
573. z 1 564 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
2
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120871907
platiteľ od 2. 8. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gorazdova 13, 811 04 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 11. 2018
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 132497/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2018
  • Prevádzkovanie nabíjacích stojanov pre elektrické vozidláod 2018
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 2018
  • Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 2018
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 2018
  • Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 2018
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2018
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 70 tis. € · posledná 9. 2. 2026

Posledné zmluvy

  • Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnikZmluva o nájme dopravného prostriedku – elektrických kolobežiek48 tis. €9. 2. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025573. z 1 564
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 5. 2026Nový spoločníkIng. Ján Malina, podiel 100 %
  3. 2. 8. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2120871907
  4. 3. 11. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52026540

GoBerry s.r.o. – tržby 154 tis. € – IČO 52026540