SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52029131

Phong Nam, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava-Rača · od 2019
IČO
52029131
DIČ
2120977595
Sídlo
Kadnárova 9774/73, 831 51 Bratislava-Rača
firmy v okolí

KonateľThanh Hoang The+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Phong Nam, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava-Rača, v registri od 26. 3. 2019. Vo vedení firmy: Thanh Hoang The a Loan Nguyen Thi Mai. V roku 2025 mala firma tržby 79 tis. € (+23,6 %) a stratu 573 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať708. z 1 275 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
79 tis. €
Za rok
+24 %
Od 2019
+71 %
050 tis.100 tis.2019—2020−47 %2021−48 %2022×4,62023+5 %2024+3 %2025+24 %
  • Najlepší rok
    2022, ×4,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,7 %
    −5,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -1,1 %
    −7,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    95,0 %
    +1,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby79 209 €64 095 €61 950 €59 211 €12 789 €24 633 €46 262 €
Výsledok hospodárenia−573 €3 093 €−4 975 €−15 852 €−41 637 €−62 002 €−37 171 €
Aktíva spolu50 976 €51 380 €10 171 €23 173 €55 621 €82 878 €122 297 €
Vlastné imanie2 545 €3 118 €25 €−10 852 €−36 637 €−57 002 €−32 171 €
Podané30. 3. 20266. 6. 20257. 6. 202429. 4. 202327. 2. 20223. 7. 20217. 9. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
708. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120977595
platiteľ od 22. 7. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kadnárova 9774/73, 831 51 Bratislava-Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 3. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 136009/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava-Rača.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
7 zmlúv
spolu 3 tis. € · posledná 19. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Trhoviská Ružinov, s.r.o.Zmluva o nájme parkovacieho státia - PHONG NAM, s.r.o.440 €19. 12. 2025
  • Trhoviská Ružinov, s.r.o.Zmluva o nájme parkovacieho státia - PHONG NAM, s.r.o.440 €19. 12. 2025
  • Trhoviská Ružinov, s.r.o.Zmluva o nájme parkovacieho státia - PHONG NAM, s.r.o.480 €20. 12. 2024
  • Trhoviská Ružinov, s.r.o.Zmluva o nájme parkovacieho státia - PHONG NAM, s.r.o.480 €20. 12. 2024
  • Trhoviská Ružinov, s.r.o.Zmluva o nájme parkovacieho státia - PHONG NAM, s.r.o.400 €28. 2. 2024
  • Trhoviská Ružinov, s.r.o.Zmluva o nájme parkovacieho státia - PHONG NAM, s.r.o.400 €28. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025708. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 10. 2020Nový spoločníkLoan Nguyen Thi Mai, podiel 35 %
  3. 17. 10. 2020Nový spoločníkThi Ngan Tran, podiel 15 %
  4. 22. 7. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120977595
  5. 26. 3. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52029131

Phong Nam, s. r. o. – tržby 79 tis. € – IČO 52029131