SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52029387

Klimareal s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2018

predtým Pagne s.r.o.

IČO
52029387
DIČ
2120874459
Sídlo
Obchodná 8555/3A, 010 08 Žilina
firmy v okolí

KonateľMiroslav Forbak

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Klimareal s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 14. 11. 2018. Vo vedení firmy: Miroslav Forbak. V roku 2025 mala firma tržby 403 tis. € (+105,4 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať397. z 3 863 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
403 tis. €
Za rok
+105 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2018—2019×317,52020+74 %2021−21 %2022+15 %2023−21 %2024+19 %2025+105 %
  • Najlepší rok
    2019, ×317,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,0 %
    −16,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    14,1 %
    −121,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,2 %
    −18,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    84,4 %
    −0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby402 602 €195 982 €165 326 €208 562 €180 618 €229 285 €132 099 €416 €
Výsledok hospodárenia4 110 €33 930 €−17 604 €−436 €−13 205 €6 169 €11 178 €16 €
Aktíva spolu187 290 €168 356 €85 533 €127 534 €109 103 €313 110 €331 147 €5 021 €
Vlastné imanie29 141 €25 031 €−8 898 €8 706 €9 142 €22 326 €6 157 €5 016 €
Podané25. 3. 202626. 5. 202528. 2. 20247. 2. 202328. 2. 202212. 5. 20212. 11. 202027. 6. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
397. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120874459
platiteľ od 1. 3. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Obchodná 8555/3A, 010 08 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 11. 2018
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 72198/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Pagne s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

112 zapísaných činností

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2018
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2018
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2018
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 27. 4. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025397. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

12 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 12.

História zmien

Posledná zmena 25. 4. 2026 · 8 záznamov

  1. 25. 4. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMiroslav Forbak
  2. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 30. 10. 2019Nový spoločníkMiroslav Forbak, podiel 100 %
  4. 9. 4. 2019Zmena obchodného menaKlimareal s. r. o.predtým Pagne s.r.o.
  5. 9. 4. 2019Presun sídlaObchodná 8555/3A Žilinapredtým Potravinárska 1745/18 Nitra
  6. 19. 3. 2019Nový člen vedeniaMiroslav Forbak, konateľ
  7. 1. 3. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120874459
  8. 14. 11. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52029387

Klimareal s. r. o. – tržby 403 tis. € – IČO 52029387