SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52029565

Aurora MechatroniX s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kolárovo · od 2018
IČO
52029565
DIČ
2120864603
Sídlo
Mierová 105, 946 03 Kolárovo
firmy v okolí

KonateľKatarína Gőghová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Aurora MechatroniX s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kolárovo, v registri od 25. 10. 2018. Vo vedení firmy: Katarína Gőghová. V roku 2025 mala firma tržby 1 tis. € a zisk 493 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2324. z 2 386 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 tis. €
Za rok
−32 %
010 tis.20 tis.30 tis.2019—2020+15 %2021+145 %2022−53 %2023−56 %2024−64 %2025−32 %
  • Najlepší rok
    2021, +145 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    4,8 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,5 %
    +6,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,7 %
    −1,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby1 236 €1 810 €4 970 €11 412 €24 524 €10 026 €8 716 €—
Výsledok hospodárenia493 €−208 €−1 925 €1 922 €3 605 €−924 €3 275 €−887 €
Aktíva spolu10 982 €10 619 €11 106 €13 453 €12 212 €8 010 €8 345 €4 163 €
Vlastné imanie10 352 €9 859 €10 068 €11 992 €10 068 €6 464 €7 388 €4 113 €
Podané25. 2. 202626. 2. 20253. 3. 202410. 3. 202328. 2. 202217. 3. 20215. 3. 202028. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2324. z 2 386 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2120864603
platiteľ od 23. 4. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mierová 105, 946 03 Kolárovo
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 10. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 46808/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kolárovo.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2018
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Špecialista na prevenciu závažných priemyselných haváriíod 2018
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2018
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252324. z 2 386
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 25. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 7. 2022Nový spoločníkKatarína Gőghová, podiel 100 %
  3. 23. 4. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120864603
  4. 25. 10. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52029565

Aurora MechatroniX s.r.o. – tržby 1 tis. € – IČO 52029565