SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52029689

Revenon, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svätý Jur · od 2018
IČO
52029689
DIČ
2120880289
Sídlo
Felcánova 18, 900 21 Svätý Jur
firmy v okolí

KonateľErik Kállai

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Revenon, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svätý Jur, v registri od 13. 11. 2018. Vo vedení firmy: Erik Kállai. V roku 2025 mala firma tržby 108 tis. € (−19,6 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať797. z 2 514 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
108 tis. €
Za rok
−20 %
Od 2019
+131 %
0100 tis.200 tis.2019—2020+67 %2021+83 %2022+13 %2023−13 %2024−4 %2025−20 %
  • Najlepší rok
    2021, +83 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,6 %
    −6,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,4 %
    −16,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,5 %
    −7,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    43,3 %
    −9,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby107 880 €134 244 €140 425 €161 756 €142 925 €78 019 €46 781 €—
Výsledok hospodárenia2 809 €12 747 €5 723 €3 617 €18 187 €11 181 €15 754 €−1 357 €
Aktíva spolu113 000 €129 357 €109 977 €129 431 €113 312 €96 458 €60 683 €8 543 €
Vlastné imanie64 052 €61 243 €48 496 €42 773 €39 156 €20 969 €23 396 €8 543 €
Podané10. 6. 202630. 6. 202526. 6. 202426. 6. 202326. 6. 202216. 6. 20214. 8. 202025. 6. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
797. z 2 514 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
969 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120880289
platiteľ od 7. 1. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Felcánova 18, 900 21 Svätý Jur
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 11. 2018
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 132600/B
Základné imanie
9 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43120 Zemné práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svätý Jur.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2018
  • výroba a opracovanie jednoduchých vyrobkov z kovuod 2018
  • výroba hutnícke spracovanie kovovod 2018
  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2018
  • administratívne práceod 2018
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zemné práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025797. z 2 514
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zemné práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 10. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 1. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120880289
  3. 13. 11. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zemné práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52029689

Revenon, s. r. o. – tržby 108 tis. € – IČO 52029689