SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52033759

ARMON Advanced, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018

predtým MC pro Trade thirty-nine, s. r. o. a 1 ďalší názov

IČO
52033759
DIČ
2120875746
Sídlo
Šancová 6865/3A, 811 04 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. Zlatko Baláž

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ARMON Advanced, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 14. 11. 2018. Vo vedení firmy: Zlatko Baláž. V roku 2025 mala firma tržby 1 tis. € a stratu 64 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3739. z 3 863 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 tis. €
Za rok
×12,5
010 tis.20 tis.30 tis.2018—2019×292021−98 %2022−85 %2025×12,5
  • Najlepší rok
    2019, ×29
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby1 000 €——80 €520 €—26 074 €900 €
Výsledok hospodárenia−64 €−340 €−96 €−669 €10 €−594 €2 €61 €
Aktíva spolu4 085 €3 590 €3 590 €8 843 €8 311 €8 279 €9 029 €21 647 €
Vlastné imanie3 180 €3 244 €3 584 €3 680 €4 349 €4 339 €4 933 €5 061 €
Podané30. 6. 20267. 4. 20255. 2. 202421. 6. 202327. 6. 20229. 6. 202118. 6. 202014. 6. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3739. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2120875746
platiteľ od 20. 5. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Šancová 6865/3A, 811 04 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 11. 2018
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 132617/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
BLESSING RESIDENCE s. r. o. · MC pro Trade thirty-nine, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2018
  • Fotografické službyod 2018
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2018
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2018
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2018
  • Faktoring a forfaitingod 2018
  • Vedenie účtovníctvaod 2018
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253739. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 8. 2025Zmena obchodného menaARMON Advanced, s. r. o.predtým BLESSING RESIDENCE s. r. o.
  3. 2. 8. 2025Presun sídlaŠancová 6865/3A Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Račianska 33 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
  4. 2. 8. 2025Nový spoločníkIng. Zlatko Baláž, podiel 100 %
  5. 23. 7. 2025Nový člen vedeniaIng. Zlatko Baláž, konateľ
  6. 19. 6. 2019Zmena obchodného menaBLESSING RESIDENCE s. r. o.predtým MC pro Trade thirty-nine, s. r. o.
  7. 19. 6. 2019Presun sídlaRačianska 33 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Stará Vajnorská 4 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
  8. 20. 5. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120875746
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52033759

ARMON Advanced, s. r. o. – tržby 1 tis. € – IČO 52033759