SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52038602

RRTM s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2018
IČO
52038602
DIČ
2120876274
Sídlo
Komenského 15106/24A, 974 01 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľRichard Mecho

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RRTM s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 20. 11. 2018. Vo vedení firmy: Richard Mecho. V roku 2025 mala firma tržby 447 tis. € (+32,1 %) a zisk 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať890. z 6 446 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
447 tis. €
Za rok
+32 %
Od 2019
+103 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2019—2020+8 %2021+4 %2022+9 %2023+1 %2024+23 %2025+32 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,5 %
  • Najlepší rok
    2025, +32 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,7 %
    +5,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    72,2 %
    +82,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,5 %
    +22,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,7 %
    −10,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby446 567 €338 007 €274 185 €270 423 €247 159 €236 676 €220 072 €—
Výsledok hospodárenia21 024 €−1 838 €−8 420 €7 878 €6 796 €2 902 €11 175 €—
Aktíva spolu102 779 €100 868 €89 619 €95 606 €63 087 €65 624 €78 223 €9 000 €
Vlastné imanie29 115 €18 092 €19 930 €28 352 €20 474 €13 676 €16 175 €5 000 €
Podané4. 3. 202616. 2. 202525. 3. 20241. 2. 202314. 2. 202210. 3. 20212. 3. 202012. 2. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
890. z 6 446 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120876274
platiteľ od 5. 12. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Komenského 15106/24A, 974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 11. 2018
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 35458/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Prevádzkovanie čerpacej staniceod 2018
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2018
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2018
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2018
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2018
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2018
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2018
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025890. z 6 446
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 4. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 4. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 7. 2022Nový spoločníkRichard Mecho, podiel 100 %
  3. 20. 11. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52038602

RRTM s.r.o. – tržby 447 tis. € – IČO 52038602