SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52044190

codexante s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zborov nad Bystricou · od 2018

predtým KAZAN s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
52044190
DIČ
2120879618
Sídlo
Zborov nad Bystricou 811, 023 03 Zborov nad Bystricou
firmy v okolí

KonateľMiroslav Nečeda

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

codexante s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zborov nad Bystricou, v registri od 24. 11. 2018. Vo vedení firmy: Miroslav Nečeda. V roku 2022 mala firma tržby 165 tis. € (+59,6 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať17. z 44 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2022
165 tis. €
Za rok
+60 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2019—2020×40,52021−54 %2022+60 %
  • Najlepší rok
    2020, ×40,5

Ukazovatele 2022

  • Marža
    5,3 %
    +16,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    63,7 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,6 %
    +23,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    92,7 %
    −43,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20222021202020192018
Tržby164 826 €103 246 €224 038 €5 531 €—
Výsledok hospodárenia8 762 €−11 490 €−7 023 €−8 946 €—
Aktíva spolu188 813 €62 290 €101 659 €100 417 €5 000 €
Vlastné imanie13 762 €−22 459 €−10 969 €−3 946 €5 000 €
Podané18. 12. 202330. 8. 202217. 11. 202128. 10. 202029. 6. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
17. z 44 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120879618
platiteľ od 1. 9. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2019
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zborov nad Bystricou 811, 023 03 Zborov nad Bystricou
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 11. 2018
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 72231/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
marketinglab s.r.o. · KAZAN s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zborov nad Bystricou.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 1 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Čistiace a upratovacie službyod 2018
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 145 tis. € · posledná 30. 8. 2021
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 145 tis. € · posledný 9. 11. 2019

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202217. z 44
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2022 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 4. 2026 · 13 záznamov

  1. 17. 4. 2026Zmena obchodného menacodexante s. r. o.predtým marketinglab s.r.o.
  2. 18. 12. 2023Podaná účtovná závierkaza rok 2022
  3. 28. 7. 2023Presun sídlaZborov nad Bystricou 811 Zborov nad Bystricoupredtým Marianské námestie 48/31 Žilina
  4. 20. 1. 2021Presun sídlaMarianské námestie 48/31 Žilinapredtým Geromettu 13 Žilina
  5. 22. 11. 2019Výmaz konečného užívateľa výhodMartin Čech
  6. 5. 10. 2019Nový spoločníkMiroslav Nečeda, podiel 100 %
  7. 1. 9. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120879618
  8. 18. 4. 2019Zápis konečného užívateľa výhodMartin Čech
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52044190

codexante s. r. o. – tržby 165 tis. € – IČO 52044190