SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52048446

EUMAD s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dunajská Streda · od 2018
IČO
52048446
DIČ
2120880839
Sídlo
Záhradnícka 6406/49, 929 01 Dunajská Streda
firmy v okolí

KonateľEugen Madarász

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EUMAD s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, v registri od 27. 11. 2018. Vo vedení firmy: Eugen Madarász. V roku 2025 mala firma tržby 99 tis. € (+27,2 %) a zisk 87 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1216. z 2 869 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
99 tis. €
Za rok
+27 %
050 tis.100 tis.150 tis.2018—2019—2020—2021+27 %2022+140 %2023−62 %2024+80 %2025+27 %
  • Najlepší rok
    2022, +140 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    88,0 %
    +28,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    90,1 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    59,0 %
    +9,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,5 %
    −65,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby99 363 €78 087 €43 433 €114 323 €47 650 €37 528 €0 €0 €
Výsledok hospodárenia87 403 €46 452 €19 218 €−39 388 €−30 286 €−648 €0 €0 €
Aktíva spolu148 197 €93 524 €75 070 €187 847 €64 407 €4 352 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie97 054 €349 €−46 103 €−65 321 €−25 934 €4 352 €5 000 €5 000 €
Podané20. 4. 202627. 4. 202527. 6. 20246. 6. 20237. 2. 202220. 6. 202117. 3. 202010. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1216. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
10 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120880839
platiteľ od 11. 10. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záhradnícka 6406/49, 929 01 Dunajská Streda
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 11. 2018
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 43397/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dunajská Streda.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2018
  • prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2018
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2018
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251216. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 20. 4. 2026 · 5 záznamov

  1. 20. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 1. 2023Nový spoločníkEugen Madarász, podiel 100 %
  3. 2. 1. 2023Nový člen vedeniaEugen Madarász, konateľ
  4. 11. 10. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2120880839
  5. 27. 11. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52048446

EUMAD s.r.o. – tržby 99 tis. € – IČO 52048446