SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52059308

Heryson s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bánovce nad Bebravou · od 2018
IČO
52059308
DIČ
2120874833
Sídlo
Topoľová 1438/12, 957 01 Bánovce nad Bebravou
firmy v okolí

KonateľIng. Róbert Petruľák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Heryson s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou, v registri od 15. 11. 2018. Vo vedení firmy: Róbert Petruľák. V roku 2025 mala firma tržby 15 tis. € a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3589. z 4 305 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
15 tis. €
Za rok
−88 %
Od 2018
−5 %
0200 tis.400 tis.2018—2020×20,62021−57 %2022+66 %2023−45 %2025−88 %
  • Najlepší rok
    2020, ×20,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    89,2 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    69,0 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    68,5 %
    +70,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,7 %
    −70,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby15 000 €—129 360 €235 004 €141 218 €325 448 €—15 800 €
Výsledok hospodárenia13 378 €−500 €80 154 €145 760 €103 048 €82 704 €−14 €1 530 €
Aktíva spolu19 534 €21 156 €86 815 €165 267 €120 748 €111 705 €7 016 €15 837 €
Vlastné imanie19 400 €6 023 €86 677 €152 283 €109 578 €89 220 €6 516 €6 530 €
Podané4. 3. 202617. 2. 202512. 3. 20241. 3. 202322. 3. 202230. 3. 202129. 6. 202026. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3589. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2120874833
platiteľ od 10. 12. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Topoľová 1438/12, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 11. 2018
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 37345/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253589. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 4. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 4. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 6. 2023Nový spoločníkIng. Róbert Petruľák, podiel 100 %
  3. 15. 11. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52059308

Heryson s.r.o. – tržby 15 tis. € – IČO 52059308