SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52061990

HVIZDO TATTOO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Beluša · od 2018
IČO
52061990
DIČ
2120882401
Sídlo
Slatinská 199, 018 61 Beluša
firmy v okolí

KonateľMiroslav Hvizdák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HVIZDO TATTOO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Beluša, v registri od 28. 11. 2018. Vo vedení firmy: Miroslav Hvizdák. V roku 2025 mala firma tržby 7 tis. € (−82,8 %) a stratu 38 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať893. z 1 088 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
7 tis. €
Za rok
−83 %
050 tis.100 tis.150 tis.2018—2019—2020+114 %2021+70 %2022+115 %2023+15 %2024−61 %2025−83 %
  • Najlepší rok
    2022, +115 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -51,2 %
    −14,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    266,0 %
    +92,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby7 320 €42 567 €109 053 €95 166 €44 325 €26 092 €12 200 €0 €
Výsledok hospodárenia−37 872 €−42 475 €−40 301 €−13 853 €6 364 €775 €−183 €−300 €
Aktíva spolu73 983 €115 198 €147 547 €137 139 €13 178 €6 052 €4 695 €5 000 €
Vlastné imanie−122 845 €−84 973 €−42 497 €−2 197 €11 656 €5 292 €4 517 €4 700 €
Podané30. 6. 202629. 6. 20251. 7. 20246. 6. 20231. 5. 202231. 5. 202130. 3. 202028. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
893. z 1 088 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120882401
platiteľ od 1. 4. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Slatinská 199, 018 61 Beluša
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 11. 2018
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 37403/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
96040 Služby týkajúce sa telesnej pohody
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Beluša.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Sprostredkovatelská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby týkajúce sa telesnej pohody — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 4 tis. € · posledná 21. 4. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 96040), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025893. z 1 088
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby týkajúce sa telesnej pohody).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2025Zrušená registrácia DPH
  3. 1. 4. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2120882401
  4. 28. 11. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby týkajúce sa telesnej pohody s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52061990

HVIZDO TATTOO s.r.o. – tržby 7 tis. € – IČO 52061990