SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52070620

WHIRLON s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
52070620
DIČ
2120886141
Sídlo
Topoľčianska 3206/3, 851 05 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMgr. Zuzana Sklenárová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

WHIRLON s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 4. 12. 2018. Vo vedení firmy: Zuzana Sklenárová. V roku 2025 mala firma tržby 218 tis. € (+10,9 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať157. z 500 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
218 tis. €
Za rok
+11 %
Od 2019
+1726 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2019—2020×9,92021+9 %2022+110 %2023−37 %2024+16 %2025+11 %
  • Najlepší rok
    2020, ×9,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,1 %
    −0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,6 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,2 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    22,0 %
    −7,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby217 837 €196 451 €169 707 €271 305 €128 940 €118 598 €11 927 €—
Výsledok hospodárenia6 809 €6 181 €11 970 €14 256 €9 531 €9 649 €1 101 €—
Aktíva spolu82 717 €81 537 €148 185 €94 073 €63 374 €36 230 €8 723 €5 000 €
Vlastné imanie64 496 €57 687 €51 507 €39 536 €25 280 €15 749 €6 101 €5 000 €
Podané27. 6. 202621. 6. 202526. 6. 202429. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202121. 5. 202021. 5. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
157. z 500 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120886141
platiteľ od 1. 7. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Topoľčianska 3206/3, 851 05 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 12. 2018
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 133087/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
27900 Výroba ostatných elektrických zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

30 zapísaných činností

  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2018
  • Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 2018
  • Špecialista na prevenciu závažných priemyselných haváriíod 2018
  • Fotografické službyod 2018
  • Dizajnérske činnostiod 2018
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2018
  • Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzkyod 2018
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných elektrických zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 27900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025157. z 500
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných elektrických zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 6. 2024Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Zuzana Sklenárová
  3. 30. 4. 2021Presun sídlaTopoľčianska 3206/3 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Letná 1 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
  4. 1. 7. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2120886141
  5. 12. 2. 2020Nový člen vedeniaMgr. Zuzana Sklenárová, konateľ
  6. 8. 2. 2020Nový spoločníkMgr. Zuzana Sklenárová, podiel 100 %
  7. 4. 12. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných elektrických zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52070620

WHIRLON s.r.o. – tržby 218 tis. € – IČO 52070620