SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52077209

YES.sk s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
52077209
DIČ
2120879112
Sídlo
Račianska 88 B, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľJán Magdoško

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

YES.sk s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 25. 11. 2018. Vo vedení firmy: Ján Magdoško. V roku 2025 mala firma tržby 163 tis. € (−6,1 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať193. z 1 245 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
163 tis. €
Za rok
−6 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2019—2020—2021+82 %2022×4,12023+73 %2024−36 %2025−6 %
  • Najlepší rok
    2022, ×4,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,8 %
    +0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    28,8 %
    −8,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,6 %
    −2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    80,4 %
    +2,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby162 730 €173 237 €272 195 €157 540 €38 211 €21 050 €0 €—
Výsledok hospodárenia4 546 €4 226 €813 €484 €79 €611 €0 €—
Aktíva spolu80 509 €50 834 €53 330 €54 883 €7 521 €10 452 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie15 760 €11 214 €6 988 €6 174 €5 690 €5 611 €5 000 €5 000 €
Podané19. 5. 202620. 3. 202518. 3. 202427. 3. 202329. 3. 202225. 3. 202124. 3. 202021. 12. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
193. z 1 245 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120879112
platiteľ od 1. 6. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Račianska 88 B, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 11. 2018
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 204280/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
6220 Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 2 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

32 zapísaných činností

  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2018
  • Dizajnérske činnostiod 2018
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Čistiace a upratovacie službyod 2018
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2018
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 6 tis. € · posledná 13. 6. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025193. z 1 245
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 286 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 1 286.

História zmien

Posledná zmena 19. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 19. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 6. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2120879112
  3. 25. 11. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52077209

YES.sk s.r.o. – tržby 163 tis. € – IČO 52077209