SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52086755

WERTON s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2018
IČO
52086755
DIČ
2120892037
Sídlo
Kopčianska 10, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľTomáš Podmanický

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

WERTON s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 14. 12. 2018. Vo vedení firmy: Tomáš Podmanický. V roku 2025 mala firma tržby 210 tis. € (+28,3 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať491. z 2 514 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
210 tis. €
Za rok
+28 %
Od 2018
+682 %
0200 tis.400 tis.2018—2019×12,42020−30 %2021−26 %2022−7 %2023−1 %2024+4 %2025+28 %
  • Najlepší rok
    2019, ×12,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,9 %
    +1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    26,1 %
    +5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,4 %
    −7,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    64,0 %
    +44,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby210 351 €163 934 €158 000 €159 819 €172 390 €232 303 €333 140 €26 883 €
Výsledok hospodárenia8 109 €4 748 €−1 020 €1 899 €2 419 €2 502 €3 410 €4 330 €
Aktíva spolu86 245 €28 395 €20 907 €39 995 €42 005 €56 401 €71 455 €9 330 €
Vlastné imanie31 041 €22 932 €18 185 €19 205 €17 306 €14 333 €11 831 €9 330 €
Podané30. 6. 202626. 6. 202530. 6. 202429. 6. 202321. 6. 20223. 6. 202117. 6. 202020. 5. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
491. z 2 514 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120892037
platiteľ od 15. 4. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kopčianska 10, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 12. 2018
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 133382/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43120 Zemné práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2018
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zemné práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025491. z 2 514
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zemné práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

481 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 481.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 1. 2025Nový spoločníkTomáš Podmanický, podiel 100 %
  3. 15. 4. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120892037
  4. 14. 12. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zemné práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52086755

WERTON s.r.o. – tržby 210 tis. € – IČO 52086755