SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52124177

Zhang Invest s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019

predtým SEA-EU, s.r.o.

IČO
52124177
DIČ
2120934046
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľJune Zhang

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Zhang Invest s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 23. 1. 2019. Vo vedení firmy: June Zhang. V roku 2025 mala firma tržby 676 tis. € (−14,7 %) a zisk 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať32. z 279 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
676 tis. €
Za rok
−15 %
Od 2019
+347 %
0500 tis.1 mil.2019—2020+239 %2021+2 %2022+43 %2023−18 %2024+29 %2025−15 %
  • Priemerný rast ročne
    +28,3 %
  • Najlepší rok
    2020, +239 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,0 %
    +0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,4 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,4 %
    −1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    23,4 %
    +4,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby675 864 €792 243 €613 172 €745 425 €521 171 €512 795 €151 324 €
Výsledok hospodárenia20 225 €16 656 €12 995 €11 151 €9 669 €11 996 €5 839 €
Aktíva spolu123 488 €92 161 €88 715 €75 251 €62 584 €52 754 €34 695 €
Vlastné imanie94 531 €74 306 €57 650 €47 619 €33 504 €23 835 €11 839 €
Podané4. 2. 202612. 2. 202527. 1. 202411. 2. 202315. 2. 202220. 2. 202112. 2. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
32. z 279 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120934046
platiteľ od 1. 3. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 1. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 134326/B
Základné imanie
6 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
5630 Služby pohostinstiev
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
SEA-EU, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • 8) predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovod 2019
  • 7) predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedálod 2019
  • 6) čistiace a upratovacie službyod 2019
  • 5) dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2019
  • 4) vykonávanie zváracích prácod 2019
  • 3) sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2019
  • 2) sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2019
  • 1) kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod),od 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 27. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5630), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202532. z 279
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 305 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 3 305.

História zmien

Posledná zmena 1. 10. 2026 · 5 záznamov

  1. 1. 10. 2026Nový spoločníkJune Zhang, podiel 100 %
  2. 17. 9. 2026Nový člen vedeniaJune Zhang, konateľ
  3. 4. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 1. 3. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2120934046
  5. 23. 1. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52124177

Zhang Invest s. r. o. – tržby 676 tis. € – IČO 52124177