SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52132013

MIBA Trading, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Turá · od 2019
IČO
52132013
DIČ
2120902916
Sídlo
Lúčna 3026/5, 916 01 Stará Turá
firmy v okolí

KonateľIng. Michal Barančin

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MIBA Trading, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Turá, v registri od 4. 1. 2019. Vo vedení firmy: Michal Barančin. V roku 2025 mala firma tržby 147 tis. € (−2,7 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1195. z 3 412 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
147 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2019
+34 %
0100 tis.200 tis.2019—2020−73 %2021+78 %2022+11 %2023+40 %2024+83 %2025−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,0 %
  • Najlepší rok
    2024, +83 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,5 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    68,9 %
    +8,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    25,0 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    63,7 %
    +10,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby146 954 €150 977 €82 605 €58 935 €53 078 €29 824 €109 508 €
Výsledok hospodárenia11 089 €11 885 €15 826 €7 271 €8 663 €2 369 €16 049 €
Aktíva spolu44 337 €42 467 €50 238 €40 948 €34 801 €50 276 €39 858 €
Vlastné imanie16 089 €19 652 €27 642 €39 294 €32 022 €23 355 €21 049 €
Podané2. 2. 20263. 2. 202530. 1. 20247. 2. 202331. 1. 202223. 2. 20215. 2. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1195. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120902916
platiteľ od 1. 2. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lúčna 3026/5, 916 01 Stará Turá
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 1. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 37550/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Turá.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2019
  • administratívne službyod 2019
  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2019
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
  • prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 7. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251195. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 2. 2. 2026 · 2 záznamy

  1. 2. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 1. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52132013

MIBA Trading, s. r. o. – tržby 147 tis. € – IČO 52132013