SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52137384

ST Global Trade s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019
IČO
52137384
DIČ
2121012960
Sídlo
Vyšehradská 12, 851 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľKristián Zsemlovics

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ST Global Trade s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 17. 5. 2019. Vo vedení firmy: Kristián Zsemlovics. V roku 2025 mala firma tržby 134 tis. € (+106,3 %) a zisk 45 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať88. z 360 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
134 tis. €
Za rok
+106 %
050 tis.100 tis.150 tis.2020—2021×81,82022+62 %2023+7 %2024−56 %2025+106 %
  • Najlepší rok
    2021, ×81,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    33,8 %
    +42,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    9,6 %
    +11,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    112,9 %
    −27,0 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby133 713 €64 820 €146 029 €136 651 €84 452 €1 032 €—
Výsledok hospodárenia45 214 €−5 321 €−38 518 €−20 156 €−978 €−29 459 €−16 403 €
Aktíva spolu471 231 €265 713 €223 977 €146 437 €147 201 €50 866 €25 920 €
Vlastné imanie−60 622 €−105 836 €−100 515 €−61 996 €−41 840 €−40 862 €−11 403 €
Podané24. 6. 202611. 6. 202526. 6. 202422. 6. 202326. 6. 20228. 6. 202128. 9. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
88. z 360 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121012960
platiteľ od 1. 11. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vyšehradská 12, 851 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 5. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 137424/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
11070 Výroba nealkoholických nápojov; produkcia minerálnych vôd a iných fľaškových vôd
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2019
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2019
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
  • skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2019
  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 tod 2019
  • výroba nápojovod 2019
  • výroba poľnohospodárskych výrobkovod 2019
  • čistiace a upratovacie službyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba nealkoholických nápojov; produkcia minerálnych vôd a iných fľaškových vôd — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 6. 3. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 11070), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202588. z 360
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba nealkoholických nápojov; produkcia minerálnych vôd a iných fľaškových vôd).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

44 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 44.

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 11. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2121012960
  3. 17. 5. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba nealkoholických nápojov; produkcia minerálnych vôd a iných fľaškových vôd s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52137384

ST Global Trade s.r.o. – tržby 134 tis. € – IČO 52137384