SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52140237

MI Accounting s.r.o v likvidácii

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019

predtým MI Accounting s.r.o

IČO
52140237
DIČ
2120957036
Sídlo
Slávičie údolie 6, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMária Hurtová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MI Accounting s.r.o v likvidácii je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 9. 3. 2019. Vo vedení firmy: Mária Hurtová. V roku 2026 mala firma stratu 370 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/5

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2026
−370 €
Za rok
strata
Od 2019
−103 %
−5 tis.05 tis.10 tis.15 tis.2019—2020strata2021strata2022strata2023—2024strata2025strata2026strata
  • Stratové roky
    6 z 8
  • Najlepší rok
    2020, strata
  • Najslabší rok
    2026, strata 370 €
Celý výkaz a originály závierok
20262025202420232022202120202019
Tržby———————44 000 €
Výsledok hospodárenia−370 €−340 €−340 €0 €−17 €−150 €−42 €12 500 €
Aktíva spolu5 766 €5 326 €5 666 €5 666 €5 666 €5 683 €5 833 €17 500 €
Vlastné imanie4 616 €4 986 €5 326 €5 666 €5 666 €5 683 €5 833 €17 500 €
Podané2. 8. 202627. 6. 202624. 6. 202524. 6. 202418. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202128. 10. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Slávičie údolie 6, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 3. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 139705/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MI Accounting s.r.o
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2019
  • Reklama a marketingové službyod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2019
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2019
  • Administratívne službyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6920), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

39 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 39.

História zmien

Posledná zmena 2. 8. 2026 · 3 záznamy

  1. 2. 8. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2026
  2. 27. 6. 2026Nový člen vedeniaMária Hurtová, likvidátor
  3. 9. 3. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52140237

MI Accounting s.r.o v likvidácii – strata 370 € – IČO 52140237