V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
ARBITRA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Dúbravka, v registri od 17. 1. 2019. Vo vedení firmy: Jana Gajdošíková, Barbora Hurbaničová a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 465 tis. € (−9,2 %) a zisk 34 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · SpoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 18. 3. 2019 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
7 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+27,7 %
- Najlepší rok2022, +85 %
Ukazovatele 2025
- Marža7,4 %−1,5 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE60,9 %−6,4 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA9,9 %−10,8 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť83,8 %+14,5 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 465 032 € | 512 262 € | 451 290 € | 384 106 € | 207 726 € | 153 575 € | 107 034 € |
| Výsledok hospodárenia | 34 208 € | 45 273 € | 91 686 € | 51 625 € | 32 419 € | 10 099 € | 30 907 € |
| Aktíva spolu | 346 168 € | 219 033 € | 290 601 € | 262 454 € | 164 482 € | 126 475 € | 88 540 € |
| Vlastné imanie | 56 208 € | 67 273 € | 113 686 € | 73 625 € | 54 419 € | 41 005 € | 50 907 € |
| Podané | 2. 6. 2026 | 24. 3. 2025 | 23. 3. 2024 | 18. 6. 2023 | 5. 3. 2022 | 11. 3. 2021 | 26. 3. 2020 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia
- Jana Gajdošíkovánar. 1980KonateľSpoločník 24 %vklad 4 800 € · vo firme od 2020Funkcie v ďalších firmách
- Mgr. Barbora Hurbaničovánar. 1989Konateľvo firme od 2026Funkcie v ďalších firmách
- Mgr. Martin Virčík, LL.M., MBAnar. 1985Konateľvo firme od 2026Funkcie v ďalších firmách
- Bc. Dalimil Hatok, LL.M.nar. 1979Spoločník 66 %vklad 13 200 € · vo firme od 2023Funkcie v ďalších firmách
- Ing. Darius Hatoknar. 1976Spoločník 10 %vklad 2 000 € · vo firme od 2023Funkcie v ďalších firmách
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 17. 1. 2019
- 7 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 134159/B
- Veľkosť
- 5 – 9 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Prepojené firmy
3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
16 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť
- Poskytovanie organizačno-technických a informačných služieb v dopraveod 2019
- Uplatňovanie nárokov poškodených pri plnení poistných udalostíod 2019
- Administratívne službyod 2019
- Prenájom hnuteľných vecíod 2019
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2019
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
- Informačná činnosťod 2019
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2019
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 2. 6. 2026 · 10 záznamov
- 2. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 1. 1. 2026Nový člen vedeniaMgr. Barbora Hurbaničová, konateľ
- 1. 1. 2026Nový člen vedeniaMgr. Martin Virčík, LL.M., MBA, konateľ
- 25. 9. 2025Presun sídlaCabanova 3240/13/B Bratislava - mestská časť Dúbravkapredtým Sekurisova 3413/16 Bratislava - mestská časť Dúbravka
- 17. 10. 2023Nový spoločníkBc. Dalimil Hatok, LL.M., podiel 66 %
- 17. 10. 2023Nový spoločníkIng. Darius Hatok, podiel 10 %
- 23. 5. 2020Nový spoločníkJana Gajdošíková, podiel 24 %
- 5. 5. 2020Nový člen vedeniaJana Gajdošíková, konateľ
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 2. 6. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52158381