SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52169804

Detská ambulancia Malina, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019
IČO
52169804
DIČ
2120923090
Sídlo
Malodunajská 19, 821 07 Bratislava – Vrakuňa
firmy v okolí

KonateľMUDr. Veronika Kállayová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Detská ambulancia Malina, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Vrakuňa, v registri od 31. 1. 2019. Vo vedení firmy: Veronika Kállayová. V roku 2025 mala firma tržby 208 tis. € (−17,2 %) a zisk 70 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať598. z 1 531 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
208 tis. €
Za rok
−17 %
Od 2019
+438 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2019—2020+158 %2021+28 %2022+28 %2023+35 %2024+14 %2025−17 %
  • Najlepší rok
    2020, +158 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    33,7 %
    −1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    92,7 %
    −1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    77,3 %
    −0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,6 %
    −0,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby207 901 €250 956 €219 905 €163 083 €127 626 €99 709 €38 632 €
Výsledok hospodárenia70 022 €88 814 €49 926 €25 032 €65 274 €44 250 €687 €
Aktíva spolu90 603 €114 440 €91 102 €62 964 €86 478 €62 707 €34 755 €
Vlastné imanie75 522 €94 314 €55 426 €30 719 €70 961 €49 936 €5 687 €
Podané27. 5. 202631. 3. 202519. 3. 202428. 3. 202329. 3. 202223. 3. 202122. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
598. z 1 531 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
19 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Malodunajská 19, 821 07 Bratislava – Vrakuňa
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 1. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 134570/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86210 Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Vrakuňa.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživyod 2019
  • Organizovanie kongresov a výstavod 2019
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2019
  • Čistiace a upratovacie službyod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Administratívne službyod 2019
  • Reklamné a marketingové službyod 2019
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
23 zmlúv
spolu 20 € · posledná 16. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Slovenská zdravotnícka univerzita v BratislaveZmluva o podpore špecializačného štúdia zdravotníckeho pracovníka v rámci rezidentského štúdia—16. 12. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—15. 10. 2025
  • Slovenská zdravotnícka univerzita v BratislaveZmluva o praktickej výučbe—23. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—13. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025598. z 1 531
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti všeobecnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 5. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 8. 2024Presun sídlaMalodunajská 19 Bratislava - mestská časť Vrakuňapredtým Vrakunská 12521/41 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
  3. 24. 11. 2022Nový spoločníkMUDr. Veronika Kállayová, podiel 100 %
  4. 31. 1. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti všeobecnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52169804

Detská ambulancia Malina, s. r. o. – tržby 208 tis. € – IČO 52169804