SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52170667

Addition s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kežmarok · od 2019
IČO
52170667
DIČ
2120915368
Sídlo
Hviezdoslaova 9/5, 060 01 Kežmarok
firmy v okolí

KonateľIng. Štefan Tomas

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Addition s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kežmarok, v registri od 23. 1. 2019. Vo vedení firmy: Štefan Tomas. V roku 2025 mala firma tržby 1 tis. € a zisk 113 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať15010. z 15 642 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 tis. €
Za rok
−21 %
Od 2019
−90 %
05 tis.10 tis.15 tis.2019—2020+7 %2021−27 %2022+5 %2023−82 %2024−15 %2025−21 %
  • Najlepší rok
    2020, +7 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    1,1 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,1 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,8 %
    −2,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby1 191 €1 502 €1 771 €9 818 €9 316 €12 794 €11 936 €
Výsledok hospodárenia113 €283 €26 €1 877 €1 395 €526 €813 €
Aktíva spolu10 645 €10 771 €14 482 €14 336 €7 734 €7 839 €5 813 €
Vlastné imanie10 032 €9 919 €9 636 €9 611 €7 734 €6 339 €5 813 €
Podané29. 6. 202630. 6. 20252. 7. 202430. 6. 202330. 6. 20222. 7. 20212. 11. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
15010. z 15 642 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hviezdoslaova 9/5, 060 01 Kežmarok
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 1. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 43452/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kežmarok.

Predmet činnosti

27 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2019
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2019
  • Administratívne službyod 2019
  • Čistiace a upratovacie službyod 2019
  • Informačná činnosťod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Fotografické službyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202515010. z 15 642
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 12. 2021Presun sídlaHviezdoslaova 9/5 Kežmarokpredtým Odborárska 9 Košice - mestská časť Sever
  3. 23. 12. 2021Nový spoločníkIng. Štefan Tomas, podiel 100 %
  4. 23. 1. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52170667

Addition s.r.o. – tržby 1 tis. € – IČO 52170667