SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52181979

OLIMA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019
IČO
52181979
DIČ
2120928106
Sídlo
Platanová 10, 821 07 Bratislava – Vrakuňa
firmy v okolí

KonateľMgr. Róbert Červenák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

OLIMA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Vrakuňa, v registri od 6. 2. 2019. Vo vedení firmy: Róbert Červenák. V roku 2025 mala firma tržby 123 tis. € (−17,7 %) a zisk 49 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať964. z 3 863 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
123 tis. €
Za rok
−18 %
Od 2019
−25 %
0100 tis.200 tis.2019—2020−34 %2021−49 %2022+52 %2023−17 %2024+116 %2025−18 %
  • Priemerný rast ročne
    −4,7 %
  • Najlepší rok
    2024, +116 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    40,1 %
    −13,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    33,0 %
    −23,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    32,2 %
    −16,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,3 %
    −12,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby123 401 €150 027 €69 399 €83 985 €55 341 €108 924 €164 544 €
Výsledok hospodárenia49 437 €80 515 €16 843 €12 415 €−14 832 €41 630 €96 687 €
Aktíva spolu153 353 €165 627 €161 226 €141 575 €132 291 €152 485 €131 078 €
Vlastné imanie149 878 €142 071 €157 743 €140 900 €128 485 €143 317 €101 687 €
Podané30. 3. 202630. 3. 202527. 3. 202431. 3. 202330. 3. 202226. 5. 202128. 5. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
964. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120928106
platiteľ od 28. 8. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Platanová 10, 821 07 Bratislava – Vrakuňa
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 2. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 134683/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Vrakuňa.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • Fotografické službyod 2019
  • Dizajnérske činnostiod 2019
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2019
  • Vydavateľská činnosťod 2019
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2019
  • Počítačové službyod 2019
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025964. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 8. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120928106
  3. 6. 2. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52181979

OLIMA, s.r.o. – tržby 123 tis. € – IČO 52181979