SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52196496

BIZY, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 2019

predtým GMN Projekt, s.r.o.

IČO
52196496
DIČ
2120931263
Sídlo
G. Bethlena 4849/35, 940 02 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľSebastián Kuchta+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BIZY, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 8. 2. 2019. Vo vedení firmy: Sebastián Kuchta a Radka Maďarová. V roku 2025 mala firma tržby 501 tis. € (+17,4 %) a zisk 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať69. z 1 127 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
501 tis. €
Za rok
+17 %
Od 2021
+2118 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2021—2022−100 %2023—2024+52 %2025+17 %
  • Najlepší rok
    2024, +52 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,9 %
    −0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    33,2 %
    −11,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    22,6 %
    −5,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    31,7 %
    −4,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby500 732 €426 691 €280 374 €0 €22 572 €——
Výsledok hospodárenia14 503 €12 977 €10 256 €0 €−3 822 €−84 €−1 359 €
Aktíva spolu64 032 €45 918 €28 088 €6 000 €11 553 €4 557 €4 641 €
Vlastné imanie43 736 €29 233 €16 256 €6 000 €734 €4 557 €4 641 €
Podané2. 6. 202629. 4. 202528. 5. 202430. 12. 202331. 3. 202211. 6. 202131. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
69. z 1 127 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120931263
platiteľ od 1. 9. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
G. Bethlena 4849/35, 940 02 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 2. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 47456/N
Základné imanie
6 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6831 Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
GMN Projekt, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2019
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2019
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2019
  • Sťahovacie službyod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 4 tis. € · posledná 26. 4. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6831), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202569. z 1 127
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 8. 2026 · 8 záznamov

  1. 1. 8. 2026Nový člen vedeniaSebastián Kuchta, konateľ
  2. 1. 8. 2026Nový člen vedeniaMgr. Radka Maďarová, konateľ
  3. 1. 8. 2026Nový spoločníkSebastián Kuchta, podiel 50 %
  4. 1. 8. 2026Nový spoločníkMgr. Radka Maďarová, podiel 30 %
  5. 1. 8. 2026Nový spoločníkMária Maďarová, podiel 20 %
  6. 2. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  7. 1. 9. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2120931263
  8. 8. 2. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52196496

BIZY, s.r.o. – tržby 501 tis. € – IČO 52196496