SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52225771

Adam Lukačka s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019

predtým FURMINT REAL s.r.o.

IČO
52225771
DIČ
2120973536
Sídlo
Černyševského 1276/21, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľIng. Adam Lukačka

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Adam Lukačka s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 26. 2. 2019. Vo vedení firmy: Adam Lukačka. V roku 2025 mala firma tržby 37 tis. € (+46,4 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať562. z 1 127 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
37 tis. €
Za rok
+46 %
020 tis.40 tis.2023—2024—2025+46 %
  • Najlepší rok
    2025, +46 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    18,9 %
    +7,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    28,2 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    60,6 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby36 859 €25 180 €0 €————
Výsledok hospodárenia6 954 €2 771 €0 €−73 €−71 €−71 €−224 €
Aktíva spolu24 702 €4 333 €0 €4 561 €4 634 €4 705 €4 776 €
Vlastné imanie9 725 €2 771 €0 €4 561 €4 634 €4 705 €4 776 €
Podané9. 6. 202628. 6. 202529. 1. 202514. 6. 202323. 5. 202221. 6. 20219. 4. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
562. z 1 127 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
847 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120973536
platiteľ od 22. 7. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Černyševského 1276/21, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 2. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 135251/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6831 Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
FURMINT REAL s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2019
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2019
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2019
  • Fotografické službyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6831), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025562. z 1 127
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 21. 8. 2026 · 5 záznamov

  1. 21. 8. 2026Nový spoločníkIng. Adam Lukačka, podiel 100 %
  2. 9. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 22. 7. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2120973536
  4. 21. 12. 2023Nový člen vedeniaIng. Adam Lukačka, konateľ
  5. 26. 2. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52225771

Adam Lukačka s. r. o. – tržby 37 tis. € – IČO 52225771