SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52238512

TOPKRM.SK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Piešťany · od 2019
IČO
52238512
DIČ
2120938083
Sídlo
Družby 4182/24, 921 01 Piešťany
firmy v okolí

KonateľMonika Juricová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TOPKRM.SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, v registri od 23. 2. 2019. Vo vedení firmy: Monika Juricová a Marek Jurica. V roku 2025 mala firma tržby 4 tis. € a zisk 249 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať160. z 181 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4 tis. €
Za rok
−4 %
03 tis.5 tis.8 tis.2019—2020+94 %2021−77 %2022+256 %2023+165 %2024−31 %2025−4 %
  • Najlepší rok
    2022, +256 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    2,1 %
    −22,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,9 %
    −19,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,3 %
    −1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby4 087 €4 262 €6 209 €2 347 €659 €2 824 €1 454 €
Výsledok hospodárenia249 €2 780 €1 324 €86 €−13 €2 207 €1 €
Aktíva spolu12 972 €12 874 €9 837 €8 293 €8 194 €8 244 €5 001 €
Vlastné imanie11 632 €11 383 €8 604 €7 280 €7 194 €7 208 €5 001 €
Podané27. 3. 202628. 3. 202524. 3. 20244. 3. 202325. 3. 20227. 3. 202113. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
160. z 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Družby 4182/24, 921 01 Piešťany
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 2. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 43884/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
10910 Výroba a príprava krmív pre hospodárske zvieratá
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Piešťany.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie službyod 2019
  • administratívne službyod 2019
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2019
  • výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 2019
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2019
  • skladovanie a uskladňovanieod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba a príprava krmív pre hospodárske zvieratá — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 10910), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025160. z 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba a príprava krmív pre hospodárske zvieratá).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 2. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba a príprava krmív pre hospodárske zvieratá s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52238512

TOPKRM.SK s.r.o. – tržby 4 tis. € – IČO 52238512