SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52239349

FLOWERSLOVER s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2019

predtým Les Fleurs s.r.o.

IČO
52239349
DIČ
2120979520
Sídlo
Bratislavská 4, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľJUDr. Mgr. Elena Polonská

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FLOWERSLOVER s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 14. 3. 2019. Vo vedení firmy: Elena Polonská. V roku 2025 mala firma tržby 24 tis. € a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4217. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
24 tis. €
Za rok
+247 %
Od 2023
+1 %
010 tis.20 tis.30 tis.2023—2024−71 %2025+247 %
  • Najlepší rok
    2025, +247 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,9 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    27,5 %
    +19,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    26,6 %
    +18,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,5 %
    +0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby24 431 €7 045 €24 297 €————
Výsledok hospodárenia4 128 €877 €4 865 €0 €0 €——
Aktíva spolu15 533 €11 097 €10 864 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie14 997 €10 742 €9 865 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Podané29. 6. 202625. 6. 202528. 6. 202426. 3. 20234. 2. 20222. 3. 202126. 10. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4217. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120979520
platiteľ od 1. 1. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bratislavská 4, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 3. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 47760/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Les Fleurs s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

27 zapísaných činností

  • výroba sviečok a tieniacej technikyod 2019
  • výroba metiel, kief a maliarskeho náradiaod 2019
  • výroba hračiek a hierod 2019
  • výroba hudobných nástrojovod 2019
  • výroba bižutérie a suvenírovod 2019
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2019
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2019
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254217. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

37 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 37.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2120979520
  3. 4. 1. 2024Nový člen vedeniaJUDr. Mgr. Elena Polonská, konateľ
  4. 29. 3. 2023Zmena obchodného menaFLOWERSLOVER s.r.o.predtým Les Fleurs s.r.o.
  5. 14. 3. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52239349

FLOWERSLOVER s.r.o. – tržby 24 tis. € – IČO 52239349