SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52248267

Nagl Robotics s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zohor · od 2019
IČO
52248267
DIČ
2120959104
Sídlo
Gaštanová 1299/9, 900 51 Zohor
firmy v okolí

KonateľMatej Nágl

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Nagl Robotics s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zohor, v registri od 6. 3. 2019. Vo vedení firmy: Matej Nágl. V roku 2025 mala firma tržby 105 tis. € (+19,4 %) a zisk 5 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
105 tis. €
Za rok
+19 %
Od 2019
+779 %
050 tis.100 tis.150 tis.2019—2020+66 %2021+89 %2022+22 %2023+50 %2024+28 %2025+19 %
  • Najlepší rok
    2021, +89 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,4 %
    +1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    21,3 %
    +5,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,1 %
    +3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,5 %
    −8,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby104 577 €87 559 €68 251 €45 478 €37 324 €19 754 €11 897 €
Výsledok hospodárenia4 561 €2 607 €2 286 €2 279 €2 208 €1 056 €721 €
Aktíva spolu75 276 €86 033 €47 523 €19 555 €23 445 €6 614 €6 272 €
Vlastné imanie21 456 €16 895 €14 050 €11 764 €13 185 €6 056 €5 721 €
Podané18. 8. 20264. 4. 202514. 11. 20246. 4. 202330. 4. 202230. 4. 20221. 11. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
958. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2120959104
platiteľ od 25. 6. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gaštanová 1299/9, 900 51 Zohor
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 3. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 135536/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zohor.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2019
  • Fotografické službyod 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2019
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2019
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025958. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 18. 8. 2026 · 4 záznamy

  1. 18. 8. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 9. 2023Presun sídlaGaštanová 1299/9 Zohorpredtým Jána Ondruša 2798/17 Stupava
  3. 25. 6. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2120959104
  4. 6. 3. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52248267

Nagl Robotics s. r. o. – tržby 105 tis. € – IČO 52248267