SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52268349

STAPLER Solar s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Topoľčany · od 2019

predtým Stapler s.r.o.

IČO
52268349
DIČ
2120962316
Sídlo
J. Matušku 2798, 955 01 Topoľčany
firmy v okolí

KonateľTomáš Kubinský+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STAPLER Solar s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Topoľčany, v registri od 15. 3. 2019. Vo vedení firmy: Tomáš Kubinský a Matej Holík. V roku 2025 mala firma tržby 500 € a stratu 993 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1204. z 1 245 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
500 €
Za rok
−5 %
02 tis.4 tis.2023—2024−86 %2025−5 %
  • Najlepší rok
    2025, −5 %
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby500 €525 €3 740 €———
Výsledok hospodárenia−993 €−10 192 €−18 428 €−2 713 €——
Aktíva spolu7 435 €27 153 €36 290 €17 619 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie6 947 €13 652 €23 845 €2 273 €5 000 €5 000 €
Podané29. 6. 202612. 3. 202519. 3. 20249. 3. 202328. 6. 202125. 6. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1204. z 1 245 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120962316
platiteľ od 1. 11. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
J. Matušku 2798, 955 01 Topoľčany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 3. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 55437/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
6220 Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Stapler s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Topoľčany.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

39 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • Čistiace a upratovacie službyod 2019
  • Vedenie účtovníctvaod 2019
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
  • Administratívne službyod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251204. z 1 245
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 10 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 1. 2026Nový spoločníkMatej Holík, podiel 50 %
  3. 10. 12. 2025Nový člen vedeniaMatej Holík, konateľ
  4. 4. 4. 2023Presun sídlaJ. Matušku 2798 Topoľčanypredtým 269 Kamanová
  5. 1. 11. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2120962316
  6. 11. 6. 2022Zmena obchodného menaSTAPLER Solar s. r. o.predtým Stapler s.r.o.
  7. 11. 6. 2022Nový spoločníkTomáš Kubinský, podiel 50 %
  8. 30. 5. 2022Nový člen vedeniaTomáš Kubinský, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52268349

STAPLER Solar s. r. o. – tržby 500 € – IČO 52268349