SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52268811

BIOTIT s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Blatné · od 2019
IČO
52268811
DIČ
2120972458
Sídlo
Podhájska 550/3, 900 82 Blatné
firmy v okolí

KonateľMarcel Benkovský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BIOTIT s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Blatné, v registri od 8. 3. 2019. Vo vedení firmy: Marcel Benkovský. V roku 2025 mala firma tržby 7 tis. € a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3290. z 4 182 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
7 tis. €
Za rok
+69 %
03 tis.5 tis.8 tis.2023—2024−38 %2025+69 %
  • Najlepší rok
    2025, +69 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    35,1 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    33,8 %
    +10,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,8 %
    −1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby6 863 €4 060 €6 543 €————
Výsledok hospodárenia5 399 €2 466 €2 524 €0 €0 €——
Aktíva spolu15 988 €10 524 €8 144 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie15 388 €9 989 €7 524 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Podané13. 3. 202620. 3. 202527. 3. 202421. 3. 202321. 3. 202218. 3. 202121. 6. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3290. z 4 182 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120972458
platiteľ od 1. 5. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Podhájska 550/3, 900 82 Blatné
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 3. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 135577/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Blatné.

Predmet činnosti

35 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2019
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
  • Administratívne službyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
posledná 26. 2. 2026

Posledné zmluvy

  • Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja, Bulharská 39, 918 53 Trnava 1Dohoda o ukončení dohody o dočasnom pridelení zamestnancov—26. 2. 2026
  • Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja, Bulharská ulica 5755/39, TrnavaDohoda o dočasnom pridelení zamestnancov na výkon práce k inému zamestnávateľovi—21. 11. 2025
  • Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho krajaDohoda o dočasnom pridelení zamestnancov na výkon práce k inému zamestnávateľovi—25. 11. 2024
  • Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja, Bulharská ulica 5755/39, TrnavaDohoda o dočasnom pridelení zamestnanca—25. 11. 2024
  • Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja, Bulharská 39, 918 53 Trnava 1Zmluva o dočasnom pridelení zamestnanca—30. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253290. z 4 182
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 5. 2026 · 7 záznamov

  1. 1. 5. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2120972458
  2. 19. 3. 2026Presun sídlaPodhájska 550/3 Blatnépredtým Pezinská 4544/47 Senec
  3. 19. 3. 2026Nový spoločníkMarcel Benkovský, podiel 100 %
  4. 13. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 5. 11. 2025Nový člen vedeniaMarcel Benkovský, konateľ
  6. 19. 10. 2023Presun sídlaPezinská 4544/47 Senecpredtým Gogoľova 18 Bratislava - mestská časť Petržalka
  7. 8. 3. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52268811

BIOTIT s. r. o. – tržby 7 tis. € – IČO 52268811