SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52274292

JTCONSTRUCTIONS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019
IČO
52274292
DIČ
2120976055
Sídlo
Čmelíkova 3120/17, 821 03 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľJuraj Trgiňa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JTCONSTRUCTIONS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 4. 4. 2019. Vo vedení firmy: Juraj Trgiňa. V roku 2024 mala firma tržby 533 tis. € (+74,2 %) a zisk 103 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať13. z 48 v odvetví
2/5

Pozor: 3 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
533 tis. €
Za rok
+74 %
Od 2019
+1979 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2019—2020−25 %2021×6,52022×5,32023−54 %2024+74 %
  • Najlepší rok
    2021, ×6,5

Ukazovatele 2024

  • Marža
    19,3 %
    +21,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    53,3 %
    +60,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,4 %
    +16,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,2 %
    −7,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019
Tržby533 049 €306 009 €661 187 €124 528 €19 236 €25 643 €
Výsledok hospodárenia103 124 €−6 245 €48 850 €42 776 €−4 794 €−7 762 €
Aktíva spolu671 107 €427 887 €326 571 €59 147 €7 352 €23 084 €
Vlastné imanie193 506 €90 381 €96 626 €47 776 €2 213 €−2 762 €
Podané30. 6. 202512. 6. 20243. 8. 202329. 3. 202316. 3. 20219. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
13. z 48 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2120976055
platiteľ od 20. 5. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Čmelíkova 3120/17, 821 03 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 4. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 169435/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43990 Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérovod 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30mod 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi alebo iným prevádzkovateľom živnostiod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • Vykonávanie činnosti koordinátora bezpečnostiod 2019
  • Výkon činnosti stavebného dozoruod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné špecializované stavebné práce i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 5 tis. € · posledná 5. 2. 2025

Posledné zmluvy

  • Obec ŽihárecMandátna zmluva5 tis. €5. 2. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202413. z 48
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (ostatné špecializované stavebné práce i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 8. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 8. 2. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodJuraj Trgiňa
  2. 30. 6. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  3. 5. 4. 2023Presun sídlaČmelíkova 3120/17 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým M.Gorkého 227/40 Prievidza
  4. 8. 4. 2022Zrušená registrácia DPH
  5. 10. 4. 2020Zápis konečného užívateľa výhodJuraj Trgiňa
  6. 20. 5. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120976055
  7. 4. 4. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné špecializované stavebné práce i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52274292

JTCONSTRUCTIONS s.r.o. – tržby 533 tis. € – IČO 52274292