SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52288404

SBPK s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019

predtým Kamicar s.r.o.

IČO
52288404
DIČ
2120964351
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľIvan Hrbík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SBPK s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 16. 3. 2019. Vo vedení firmy: Ivan Hrbík. V roku 2025 mala firma tržby 17 tis. € a zisk 314 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4486. z 5 403 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
17 tis. €
Za rok
+111 %
Od 2019
+40 %
010 tis.20 tis.30 tis.2019—2020+42 %2021+50 %2022−13 %2023−41 %2024−40 %2025+111 %
  • Najlepší rok
    2025, +111 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,8 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    2,1 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    55,1 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby16 991 €8 042 €13 389 €22 584 €25 962 €17 252 €12 112 €
Výsledok hospodárenia314 €−6 135 €−4 665 €−9 728 €2 248 €−5 256 €2 242 €
Aktíva spolu15 200 €1 609 €4 386 €7 570 €11 555 €10 536 €9 845 €
Vlastné imanie6 832 €−3 294 €2 841 €−5 494 €4 234 €1 986 €7 242 €
Podané16. 2. 202627. 6. 202517. 6. 202417. 6. 20234. 2. 202215. 1. 202212. 6. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4486. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120964351
platiteľ od 20. 5. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 3. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 180566/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Kamicar s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

29 zapísaných činností

  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2019
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2019
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2019
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254486. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 305 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 3 305.

História zmien

Posledná zmena 16. 2. 2026 · 8 záznamov

  1. 16. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 8. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIvan Hrbík
  3. 2. 8. 2024Zmena obchodného menaSBPK s. r. o.predtým Kamicar s.r.o.
  4. 2. 8. 2024Presun sídlaKarpatské námestie 10A Bratislava - mestská časť Račapredtým D. Jurkoviča 2830 Topoľčany
  5. 2. 8. 2024Nový spoločníkIvan Hrbík, podiel 100 %
  6. 22. 7. 2024Nový člen vedeniaIvan Hrbík, konateľ
  7. 20. 5. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120964351
  8. 16. 3. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52288404

SBPK s. r. o. – tržby 17 tis. € – IČO 52288404