SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52294111

longnose s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Partizánske · od 2019
IČO
52294111
DIČ
2120971303
Sídlo
M. R. Štefánika 204, 958 04 Partizánske
firmy v okolí

KonateľMiroslav Kožárik, MBA

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

longnose s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Partizánske, v registri od 27. 3. 2019. Vo vedení firmy: Miroslav Kožárik. V roku 2025 mala firma tržby 720 € a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať985. z 1 010 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
720 €
Za rok
−57 %
02 tis.4 tis.2020—2021+39 %2022−58 %2023−59 %2024+147 %2025−57 %
  • Najlepší rok
    2024, +147 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby720 €1 674 €677 €1 635 €3 938 €2 840 €—
Výsledok hospodárenia−4 116 €−7 912 €−10 224 €−11 110 €−13 086 €−15 633 €−14 933 €
Aktíva spolu4 090 €7 201 €15 828 €23 673 €33 205 €44 834 €52 211 €
Vlastné imanie−72 014 €−67 897 €−59 986 €−49 762 €−38 652 €−25 566 €−9 933 €
Podané22. 3. 20262. 4. 202529. 4. 202420. 3. 202331. 3. 202215. 3. 20215. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
985. z 1 010 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
M. R. Štefánika 204, 958 04 Partizánske
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 3. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 38013/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
16290 Výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Partizánske.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2019
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2019
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2019
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2019
  • Výroba hračiek a hierod 2019
  • Výroba bižutérie a suvenírovod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025985. z 1 010
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 22. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 22. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 3. 2021Presun sídlaM. R. Štefánika 204 Partizánskepredtým Pod Juhom 7666 Trenčín
  3. 27. 3. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52294111

longnose s. r. o. – tržby 720 € – IČO 52294111