SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52294137

ADDA SK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2019
IČO
52294137
DIČ
2120979377
Sídlo
Gen. M. R. Štefánika 372/9, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľPhDr. Adriana Srećković

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ADDA SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 3. 4. 2019. Vo vedení firmy: Adriana Srećković. V roku 2025 mala firma stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
1/3

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 1/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−2 tis. €
Za rok
strata
Od 2019
−102 %
−50 tis.050 tis.100 tis.150 tis.2019—2020+3 %2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    3 z 5
  • Najlepší rok
    2020, +3 %
  • Najslabší rok
    2025, strata 2 tis. €

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320202019
Tržby——4 615 €2 874 424 €514 237 €
Výsledok hospodárenia−2 412 €−340 €−1 655 €144 012 €139 834 €
Aktíva spolu4 615 €4 615 €4 615 €1 725 492 €392 422 €
Vlastné imanie−4 407 €−1 995 €−1 655 €288 846 €144 834 €
Podané18. 6. 202628. 5. 202527. 6. 20241. 12. 20219. 6. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120979377
platiteľ od 20. 12. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gen. M. R. Štefánika 372/9, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 4. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 38048/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
15200 Výroba obuvi
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Insolvenčné konania

1 konanie v registri IS REPLIK

Konkurzzastavené 9. 11. 2022
Spisová značka
38K/23/2022
Súd
Okresný súd Trenčín
Začiatok
19. 7. 2022
Správca
Mgr. Martin Hurtiš
Sudca
JUDr. Hana Hubináková
Navrhovateľ
METAL CONTROL, s.r.o.
Značka správcu
S1559
Posledná udalosť
5. 6. 2023
Staršie záznamy z Obchodného vestníka
Obchodný vestník stav konania neuvádza, len zverejnené dokumenty.
  • 25. 6. 2020Uznesenie · 32NcKR/13/2016
Upozorníme vás na nové konanie
E-mail, keby sa začalo nové konkurzné alebo reštrukturalizačné konanie — zadarmo.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

33 zapísaných činností

  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2019
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 2019
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 2019
  • Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 2019
  • Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálovod 2019
  • Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuviod 2019
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2019
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba obuvi — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 15200), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 18. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2023Zrušená registrácia DPH
  3. 9. 11. 2022Konkurz: zastavenie38K/23/2022
  4. 19. 7. 2022Konkurz: začiatok38K/23/2022, Okresný súd Trenčín
  5. 20. 12. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2120979377
  6. 12. 12. 2019Presun sídlaGen. M. R. Štefánika 372/9 Trenčínpredtým Mierové nám. 42 Trenčín
  7. 3. 4. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba obuvi s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52294137

ADDA SK s.r.o. – strata 2 tis. € – IČO 52294137