SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52313239

SalesPRO, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žiar nad Hronom · od 2019
IČO
52313239
DIČ
2120976704
Sídlo
Nám. Matice slovenskej 409/6, 965 01 Žiar nad Hronom
firmy v okolí

KonateľEdita Patschová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SalesPRO, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žiar nad Hronom, v registri od 4. 4. 2019. Vo vedení firmy: Edita Patschová. V roku 2025 mala firma tržby 111 tis. € (+124,3 %) a stratu 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1088. z 3 141 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
111 tis. €
Za rok
+124 %
050 tis.100 tis.150 tis.2019—2020+99 %2021−39 %2022+152 %2023×4,92024−51 %2025+124 %
  • Najlepší rok
    2023, ×4,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -8,6 %
    −9,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -25,0 %
    −25,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    121,0 %
    +22,5 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby110 939 €49 464 €101 386 €20 546 €8 158 €13 273 €6 654 €
Výsledok hospodárenia−9 488 €525 €−5 890 €3 435 €−1 057 €−603 €115 €
Aktíva spolu38 012 €101 961 €8 223 €8 562 €3 512 €4 770 €5 179 €
Vlastné imanie−7 967 €1 521 €999 €6 889 €3 454 €4 512 €5 115 €
Podané13. 6. 202616. 3. 202523. 6. 202422. 2. 202315. 3. 202227. 3. 20214. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1088. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120976704
platiteľ od 29. 4. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nám. Matice slovenskej 409/6, 965 01 Žiar nad Hronom
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 4. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 46567/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žiar nad Hronom.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2025
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 2025
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 2025
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastokod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 8 tis. € · posledná 12. 12. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251088. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 13. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 13. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 3. 2023Presun sídlaNám. Matice slovenskej 409/6 Žiar nad Hronompredtým Morovianska cesta 1716/19 Handlová
  3. 4. 4. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52313239

SalesPRO, s. r. o. – tržby 111 tis. € – IČO 52313239