SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52357147

Brezani Consult s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Varín · od 2019
IČO
52357147
DIČ
2120997945
Sídlo
Dr. Jozefa Tisu 2034/30, 013 03 Varín
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Brezani

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Brezani Consult s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Varín, v registri od 25. 4. 2019. Vo vedení firmy: Peter Brezani. V roku 2025 mala firma tržby 47 tis. € (−27,8 %) a stratu 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2604. z 5 144 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
47 tis. €
Za rok
−28 %
Od 2019
+15 %
050 tis.100 tis.2019—2020−33 %2021+227 %2022−38 %2023+22 %2024−4 %2025−28 %
  • Najlepší rok
    2021, +227 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -9,8 %
    −13,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -4,0 %
    −5,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,9 %
    −5,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,2 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby46 800 €64 779 €67 771 €55 356 €89 718 €27 421 €40 870 €
Výsledok hospodárenia−4 603 €2 366 €36 013 €19 742 €17 212 €13 872 €26 788 €
Aktíva spolu116 636 €121 240 €132 155 €88 002 €69 585 €50 878 €36 829 €
Vlastné imanie116 390 €120 993 €118 627 €82 614 €62 872 €45 660 €31 788 €
Podané11. 5. 202630. 6. 202510. 6. 202430. 6. 202320. 6. 202230. 6. 20212. 11. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2604. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120997945
platiteľ od 13. 12. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dr. Jozefa Tisu 2034/30, 013 03 Varín
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 4. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 72202/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Varín.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Dizajnérske činnostiod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • Odevná výrobaod 2019
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
  • Administratívne službyod 2019
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252604. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 5. 2026 · 4 záznamy

  1. 11. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 12. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2120997945
  3. 23. 11. 2021Presun sídlaDr. Jozefa Tisu 2034/30 Varínpredtým Veľká okružná 17 Žilina
  4. 25. 4. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52357147

Brezani Consult s. r. o. – tržby 47 tis. € – IČO 52357147