SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52369170

vavro.digital s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dolná Súča · od 2019
IČO
52369170
DIČ
2121013873
Sídlo
913 32 Dolná Súča
firmy v okolí

KonateľMgr. Michal Vavro

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

vavro.digital s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolná Súča, v registri od 22. 5. 2019. Vo vedení firmy: Michal Vavro. V roku 2025 mala firma tržby 54 tis. € (+340,2 %) a zisk 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať291. z 693 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
54 tis. €
Za rok
×4,4
Od 2019
+394 %
020 tis.40 tis.60 tis.2019—2020+3 %2021+42 %2022+204 %2023−6 %2024−73 %2025×4,4
  • Najlepší rok
    2025, ×4,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    27,2 %
    −14,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    58,2 %
    +30,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    26,5 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    54,4 %
    +49,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby54 318 €12 338 €46 033 €48 802 €16 035 €11 301 €11 000 €
Výsledok hospodárenia14 749 €5 082 €25 997 €29 699 €5 616 €1 578 €643 €
Aktíva spolu55 577 €19 219 €33 750 €40 669 €17 498 €18 239 €22 746 €
Vlastné imanie25 331 €18 300 €31 497 €35 091 €10 727 €6 610 €5 643 €
Podané20. 3. 202624. 2. 202521. 2. 202420. 6. 202314. 3. 202219. 2. 20215. 2. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
291. z 693 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2121013873
platiteľ od 5. 10. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
913 32 Dolná Súča
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 5. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 38309/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
73200 Prieskum trhu a verejnej mienky
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dolná Súča.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2019
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
  • Administratívne službyod 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prieskum trhu a verejnej mienky — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 15 tis. € · posledná 10. 2. 2025

Posledné zmluvy

  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI 15 tis. €10. 2. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025291. z 693
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prieskum trhu a verejnej mienky).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 20. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 20. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 10. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2121013873
  3. 22. 5. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prieskum trhu a verejnej mienky s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52369170

vavro.digital s. r. o. – tržby 54 tis. € – IČO 52369170