SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52370992

DP Production s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2019
IČO
52370992
DIČ
2120996636
Sídlo
Uherova 10, 040 11 Košice – Západ
firmy v okolí

KonateľRóbert Dániel

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DP Production s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Západ, v registri od 27. 4. 2019. Vo vedení firmy: Róbert Dániel. V roku 2025 mala firma tržby 32 tis. € (−7,5 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať358. z 500 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
32 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2019
−34 %
020 tis.40 tis.60 tis.2019—2020−73 %2021−87 %2022×13,12023+8 %2024+44 %2025−8 %
  • Najlepší rok
    2022, ×13,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,9 %
    +4,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    27,7 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,3 %
    +6,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    41,4 %
    −14,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby31 974 €34 581 €24 029 €22 264 €1 700 €12 960 €48 531 €
Výsledok hospodárenia3 488 €2 066 €1 029 €1 000 €−4 122 €328 €1 104 €
Aktíva spolu21 457 €20 684 €35 814 €6 000 €2 310 €6 490 €6 397 €
Vlastné imanie12 583 €9 095 €21 822 €6 000 €2 310 €6 432 €6 104 €
Podané22. 6. 202610. 7. 202519. 6. 202420. 6. 202427. 6. 202228. 6. 202130. 6. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
358. z 500 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
385 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Uherova 10, 040 11 Košice – Západ
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 4. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 46237/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
27900 Výroba ostatných elektrických zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Západ.

Predmet činnosti

33 zapísaných činností

  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2019
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2019
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2019
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2019
  • Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníod 2019
  • Administratívne službyod 2019
  • Čistiace a upratovacie službyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných elektrických zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 27900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025358. z 500
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných elektrických zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 22. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 22. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 4. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných elektrických zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52370992

DP Production s. r. o. – tržby 32 tis. € – IČO 52370992