SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52371697

TIME INN, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2019

predtým CERET s.r.o.

IČO
52371697
DIČ
2120995998
Sídlo
Južná trieda 4B, 040 01 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľZuzana Lehner

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TIME INN, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 30. 4. 2019. Vo vedení firmy: Zuzana Lehner. V roku 2025 mala firma tržby 228 tis. € (+29,8 %) a zisk 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2201. z 15 641 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
228 tis. €
Za rok
+30 %
Od 2019
+220 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2019—2020+67 %2021−3 %2022+19 %2023+30 %2024−2 %2025+30 %
  • Priemerný rast ročne
    +21,4 %
  • Najlepší rok
    2020, +67 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,6 %
    +4,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    30,1 %
    +26,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    101,1 %
    −13,5 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby228 324 €175 901 €178 679 €137 714 €115 975 €119 432 €71 377 €
Výsledok hospodárenia15 108 €4 350 €−25 018 €2 532 €−992 €−459 €1 417 €
Aktíva spolu50 215 €107 529 €94 011 €34 506 €52 579 €38 277 €40 039 €
Vlastné imanie−560 €−15 668 €−20 018 €7 532 €4 008 €4 541 €6 417 €
Podané31. 3. 202610. 3. 202512. 4. 20247. 3. 202322. 3. 202229. 3. 20212. 11. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2201. z 15 641 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120995998
platiteľ od 1. 1. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Južná trieda 4B, 040 01 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 4. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 47246/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
CERET s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2019
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2019
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 15. 6. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252201. z 15 641
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

425 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 425.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 10. 2021Nový spoločníkZuzana Lehner, podiel 100 %
  3. 17. 9. 2021Nový člen vedeniaZuzana Lehner, konateľ
  4. 1. 1. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2120995998
  5. 20. 7. 2019Zmena obchodného menaTIME INN, s. r. o.predtým CERET s.r.o.
  6. 20. 7. 2019Presun sídlaJužná trieda 4B Košice - mestská časť Juhpredtým Námestie SNP 16 Banská Bystrica
  7. 30. 4. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52371697

TIME INN, s. r. o. – tržby 228 tis. € – IČO 52371697