SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52391191

Easy Control Slovensko spol. s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2019
IČO
52391191
DIČ
2121017602
Sídlo
Daxnerova 9, 010 01 Žilina
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Easy Control Slovensko spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 30. 5. 2019. V roku 2025 mala firma tržby 106 tis. € (−47,4 %) a zisk 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať20. z 73 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
106 tis. €
Za rok
−47 %
Od 2019
+36 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2019—2020+256 %2021+4 %2022−14 %2023+96 %2024−59 %2025−47 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,2 %
  • Najlepší rok
    2020, +256 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,0 %
    +8,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    29,7 %
    −3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,0 %
    −0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    66,5 %
    −1,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby106 383 €202 230 €493 038 €251 333 €291 175 €279 002 €78 410 €
Výsledok hospodárenia14 875 €11 583 €1 482 €2 163 €3 109 €10 450 €−3 873 €
Aktíva spolu149 364 €108 434 €114 633 €88 591 €97 524 €101 167 €16 743 €
Vlastné imanie50 040 €35 165 €18 583 €17 100 €14 936 €11 827 €1 377 €
Podané30. 6. 20268. 6. 202530. 6. 202428. 6. 202327. 3. 202224. 6. 202131. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
20. z 73 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121017602
platiteľ od 1. 8. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

  • Easy Control Morava spol. s r.o.Spoločník 100 %vklad 5 000 € · vo firme od 2022
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Daxnerova 9, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 5. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 92380/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
2611 Výroba elektronických komponentov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 2019
  • Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 2019
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2023
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrickýchod 2023
  • Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2023
  • Vykonávanie určených činností: Montáž, opravy, rekonštrukcie a skúšky určených technických zariadení elektrických v rozsahu: Montáž, opravy, rekonštrukcie a skúšky určených technických zariadení elektrických na lanových dráhach podľa § 17 zákona o dráhach a podľa vyhlášky Ministerstva dopravy pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky č. 205/2010 Z. z. o určených technických zariadeniach a určených činnostiach a činnostiach na určených technických zariadeniach (ďalej len „vyhláška č. 205/2010 Z. z.“): a) E8 – Elektrické zariadenia lanových dráh, b) E11 – Zariadenia na ochranu pred účinkami atmosférickej a statickej elektriny.od 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba elektronických komponentov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 4. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2611), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202520. z 73
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba elektronických komponentov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

123 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 123.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 12. 2022Nový spoločníkEasy Control Morava spol. s r.o., podiel 100 %
  3. 1. 8. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2121017602
  4. 30. 5. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba elektronických komponentov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52391191

Easy Control Slovensko spol. s r. o. – tržby 106 tis. € – IČO 52391191