V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Sea Cargo, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 24. 5. 2019. Vo vedení firmy: Romana Samková. V roku 2025 mala firma tržby 2,2 mil. € (−39,5 %) a zisk 16 tis. €.
Pozor: 1 negatívny záznam v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Menej spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 1. 7. 2020 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · 2 záznamy, COFIDISNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
7 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2021, ×90,8
Ukazovatele 2025
- Marža0,7 %−1,1 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE7,1 %−24,9 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA2,5 %−6,5 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť65,2 %−6,8 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2 201 208 € | 3 641 160 € | 1 843 937 € | 2 100 678 € | 1 149 011 € | 12 655 € | — |
| Výsledok hospodárenia | 16 285 € | 68 311 € | 49 544 € | 49 953 € | 40 894 € | −216 € | — |
| Aktíva spolu | 660 322 € | 763 225 € | 323 362 € | 255 585 € | 156 183 € | 32 498 € | 5 000 € |
| Vlastné imanie | 229 771 € | 213 486 € | 145 175 € | 95 631 € | 45 678 € | 4 784 € | 5 000 € |
| Podané | 22. 9. 2026 | 5. 8. 2025 | 1. 7. 2024 | 30. 6. 2023 | 30. 6. 2022 | 30. 6. 2021 | 2. 11. 2020 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 24. 5. 2019
- 7 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 137620/B
- Základné imanie
- 5 000 €
- Hlavná činnosť
- 52290 Ostatné pomocné činnosti v doprave
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Záložné práva
2 záznamy v Notárskom centrálnom registri
- Registrácia nového záložného práva15. 4. 2025v prospech COFIDIS, Parc de la Haute Borne, avenue Halley 61, 59866 Villeneuve d´Ascq, Francúzska republika, spoločnosť zapísaná v R.C.S. Lille Métropole, číslo zápisu: 325 307 106, organizačná zložka COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, Právna forma: Nešpecifikovaná právna forma, IČO: 50595628, Landererova 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09, Slovenská republika · istina 100 688 €Vec · 15130/2025
- Registrácia nového záložného práva19. 11. 2024v prospech COFIDIS, Parc de la Haute Borne, avenue Halley 61, 59866 Villeneuve d´Ascq, Francúzska republika, spoločnosť zapísaná v R.C.S. Lille Métropole, číslo zápisu: 325 307 106, organizačná zložka COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, Právna forma: Nešpecifikovaná právna forma, IČO: 50595628, Landererova 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09, Slovenská republika · istina 82 034 €Vec · 43264/2024
Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.
Predmet činnosti
27 zapísaných činností
- Skladovanieod 2019
- Predaj leteckých prepravných služiebod 2019
- Finančný leasingod 2019
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
- Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
- Kuriérske službyod 2019
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2019
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 52290), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 22. 9. 2026 · 5 záznamov
- 22. 9. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 15. 4. 2025Záložné právoveriteľ: COFIDIS
- 19. 11. 2024Záložné právoveriteľ: COFIDIS
- 1. 7. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121146170
- 24. 5. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 22. 9. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52394697