SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52436098

Go Personnel s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019
IČO
52436098
DIČ
2121025522
Sídlo
Priekopnícka 9961/10, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
firmy v okolí

KonateľMarcel Petrovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Go Personnel s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice, v registri od 30. 5. 2019. Vo vedení firmy: Marcel Petrovič. V roku 2025 mala firma tržby 93 tis. € (+49,0 %) a zisk 74 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3465. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
93 tis. €
Za rok
+49 %
Od 2019
+76 %
0100 tis.200 tis.2019—2020+44 %2021−9 %2022+130 %2023−58 %2024−5 %2025+49 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,9 %
  • Najlepší rok
    2022, +130 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    79,3 %
    +62,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    65,1 %
    +38,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    59,0 %
    +39,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,3 %
    −18,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby93 425 €62 700 €65 995 €158 712 €69 050 €76 040 €52 960 €
Výsledok hospodárenia74 045 €10 573 €870 €87 €2 958 €4 399 €15 811 €
Aktíva spolu125 425 €54 764 €33 819 €48 272 €56 498 €72 402 €99 931 €
Vlastné imanie113 745 €39 700 €29 128 €28 257 €28 169 €25 210 €20 811 €
Podané15. 3. 202623. 3. 202517. 3. 202427. 2. 202321. 3. 202229. 3. 20218. 6. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3465. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121025522
platiteľ od 17. 10. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Priekopnícka 9961/10, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 5. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 137726/B
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2019
  • Čistiace a upratovacie službyod 2019
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Faktoring a forfaitingod 2019
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2019
  • Finančný lízingod 2019
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253465. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 15. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 10. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2121025522
  3. 30. 5. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52436098

Go Personnel s. r. o. – tržby 93 tis. € – IČO 52436098