SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52439747

TOMABAU s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trebatice · od 2019
IČO
52439747
DIČ
2121026402
Sídlo
922 10 Trebatice
firmy v okolí

KonateľDaniel Strečanský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TOMABAU s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trebatice, v registri od 7. 6. 2019. Vo vedení firmy: Daniel Strečanský. V roku 2025 mala firma tržby 229 tis. € (−28,4 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať879. z 3 304 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
229 tis. €
Za rok
−28 %
Od 2019
+383 %
0200 tis.400 tis.2019—2020+9 %2021−27 %2022+240 %2023+118 %2024+14 %2025−28 %
  • Najlepší rok
    2022, +240 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,1 %
    −2,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    28,4 %
    −48,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,1 %
    −12,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,5 %
    −2,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby229 402 €320 383 €282 214 €129 389 €38 099 €51 876 €47 513 €
Výsledok hospodárenia11 755 €22 824 €19 899 €−293 €−7 722 €1 261 €−11 406 €
Aktíva spolu145 092 €112 907 €108 225 €60 882 €24 474 €11 355 €1 364 €
Vlastné imanie41 319 €29 564 €6 739 €−13 160 €−12 867 €−5 145 €−6 406 €
Podané12. 6. 202613. 6. 202527. 6. 202428. 6. 20231. 6. 202228. 6. 202124. 9. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
879. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121026402
platiteľ od 1. 8. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
922 10 Trebatice
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 6. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 44639/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trebatice.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • správa bytového a nebytového fonduod 2019
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2019
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2019
  • výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2019
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025879. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 12. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 12. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodDaniel Strečanský
  3. 9. 10. 2021Zápis konečného užívateľa výhodDaniel Strečanský
  4. 1. 8. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2121026402
  5. 7. 6. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52439747

TOMABAU s.r.o. – tržby 229 tis. € – IČO 52439747